Parashikime ndeshjesh, Serie A, La Liga, Bundesliga 12.02.2021

Bologna vs Benevento

Fiton Bologna, koeficient 1.80

Skuadra e Bologna është favoritja kryesore për të triumfuar në përballjen mes saj dhe miqëve të Benevento. Të zotët e shtëpisë vijnë besimplotë pas një fitoreje 3-0 përballë Parma javën e kaluar. Ndërsa Benevento ka dështuar të marrë 1 fitore të vetme në 6 ndeshjet e fundit në transfertë, dhe ndodhet në vendin e 17 në renditjen e përgjithshme. Për më shumë, Bologna i ka fituar të gjitha ndeshjet në shtëpi kundër skuadrave që ndodhen më poshte se ajo në renditje.

Celta Vigo vs Elche

Shënojnë të dyja skuadrat (JO), koeficient 1.61

Sfida mes Celta Vigo dhe Elche vë përballë njëra-tjetrës dy ekipe që janë në një moment vërtet negative në La Liga. Elche nuk e njeh shijen e fitores prej 15 ndeshjesh në kampionat, duke humbur 7 prej tyre. Nga krahu tjetër, dhe Celta Vigo ka 6 ndeshje pa fitore, por rekordi i përgjithshëm i vendasve është disi më i mirë se ai i vizitorëve. Celta arriti t’i rrëmbente një barazim 2-2, kryesuesëve të kampionatit spanjoll javën e kaluar, pikërisht Atletico Madrid.

RB Leipzig vs Augsburg

Fiton Leipzig, koeficient 1.22

Skuadra e Leipzig jo vetëm që ka fituar 4 nga 5 ndeshjet e fundit, por ia ka dalë të mbajë të paprekur portën e saj në këto sfida. Në statistika të përgjithshme, të zotët e shtëpisë ia kanë dalë të mos pësojnë gol në 60% të ndeshjeve në shtëpi. Por, nuk mund të thuhet e njejta gjë për Augsburg. Në 9 nga 10 disfatat e tyre këtë sezon, vizitorët kanë pësuar më shumë se 2 gola. Kjo do të thotë se Augsburg e pret një detyrë shumë e vështirë përballë Leipzig.

Parashikime të tjera, Eerste Divisie, Bundesliga 2 (11 Shkurt)

KampionatiSkuadraVSSkuadraParashikimi i ndeshjesProbabiliteti
Bundesliga 2Hannover 96VSPaderbornBarazim (X)3.25
Bundesliga 2Holstein KielVSWurzburger KickersFiton Holstein Kiel (1)1.57
Eerste DivisieJong AZ AlkmaarVSJong FC UtrechtFiton Jong AZ Alkmaar (1)2.20
Eerste DivisieAlmere City FCVSFC VolendamFiton Almere City (1)2.00
Eerste DivisieNAC BredaVSFC EindhovenFiton NAC Breda (1)1.61
Luaj bastin e rradhës në këto kompani bastesh!
bet365 Sports
5.0 rating
BET365 luaj në kompaninë më të famshme të basteve online!
Aplikohen kushtet e bonusit
Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

BetWinner Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

22bet Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 120 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

888 Sports
5.0 rating
Depozito 10 EUR merr 30 EUR free bet!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Betway
5.0 rating
100% BONUS deri në 1000 EUR mbi depozitën e parë!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Librabet
4.5 rating
100% BONUS deri në 150 EUR mbi depozitën e parë + 15 EUR Free Bet!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Betsson Sports
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 10 EUR Free Bets
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

MansionBet
4.5 rating
100% BONUS deri në 20 EUR mbi depozitën e parë!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Koeficientët e basteve janë “raporti midid shumës së bastit të vënë nga të gjitha palët bazuar në probabilitetin e parashikuar”

Për më tepër lexo: Si funksionojnë koeficientët e basteve?

Artikulli I mëposhtëm ju shpjegon me detaje se “Si të luajmë baste online”

Lexo më tepër ketu!

Si të hapim faqen e bet365 në Shqipëri?

( KLIKO KETU )

Gjithashtu ka 2 mënyra të tjera:

  1. Perdorni shërbimin VPN, ( KLIKO KETU ) dhe mund të aksesoni të gjitha faqet e basteve që nuk hapen në Shqipëri.

  1. Na kontaktoni për kompaninë që doni të regjistroheni dhe ne do të ju mundësojmë linkun përkatës.

Për support na shkruani në: support@baste-sportive.com

18 ose 21. Shtete të ndryshme kanë rregulla të ndryshme sa i përket moshës optimale për të luajtur bastore fizike ose online. Shumica e tyre kanë moshën 18 vjec. Ju kujtojmë që kompanitë do të kërkojnë dokument identifikimi për të vërtetuar moshën tuaj.

Po. Të gjitha kompanitë e basteve në faqen tonë mbajnë një licensë të rregullt dhe operojnë gjerësisht në shumicën e vendeve të botës brenda rregullave ndërkombëtare dhe ato shtetërore.

  1. Kartë identiteti ose Pasaportë e vlefshme. ( Foto e qartë që duhet dërguar në e-mail që kompania ju udhëzon )
  2. Kartë Krediti. ( Foto e pjesës përpara dhe mbrapa, mbuloni numrat e parë )
  3. Faturë telefoni, ose pasqyrë e llogarisë bankare. ( Për të verifikuar adresën ku jetoni )

Kjo ndodh vetëm një herë, më pas nuk keni nevojë për verifikime të tjera.

Transferimi i lekëve për të luajtur baste online është tepër i thjeshtë. Mjafton të keni një kartë krediti ose debiti. Mund të përdorni kartën tuaj ose mund të regjistroheni në kompani të transfertave elektronike si:

Load More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
MansionBet
MansionBet

100% BONUS deri në 20 EUR mbi depozitën e parë!

Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Place bets with BetWinner and get an opportunity to win a new
Porsche 718 Spyder!!!!

X