Parashikime ndeshjesh, Serie A, Primeira Liga, Ireland Premier Division – 26.05.2023

Sampdoria vs Sassuolo

Shënojnë të dyja skuadrat

Koeficient 1.54


Në 5 nga 7 ndeshjet e fundit të Sampdoria në fushën e vet në Serie A, si ata, ashtu dhe kundërshtarët e tyre kanë gjetur rrugën e rrjetës. Të zotët e shtëpisë janë mposhtur në 4 nga 5 përballjet e fundit dhe kanë vulosur rënien nga kategoria. Sassuolo nga ana tjetër ka fituar 9 ndeshje më shumë se kundërshtarët e tyre në kampionat. Miqtë ndodhen në mesin e renditjes së përgjithshme, dhe duke qënë se nuk kanë një objektiv për të luftuar, në Stadio Comunale Luigi Ferraris pritet një sfidë e balancuar.

Vizela vs Sporting Lisbon

Fiton Sporting Lisbon

Koeficient 1.50


Sporting Lisbon ka fituar 2 nga 3 përballjet e fundit direkte me Vizela. Të zotët e shtëpisë kanë dështuar të gjejnë rrugën e rrjetës në 4 nga 5 ndeshjet e fundit. Sporting nga ana tjetër po kalon një moment të mirë teksa ka fituar 5 nga 7 sfidat e fundit. Diferenca në kualitet është e madhe mes 2 skuadrave, dhe Sporting nuk pritet të hasë probleme në Estádio Do Vizela, sidomos duke marrë parasysh dhe formën e të dyja skuadrave.

Cork City vs Shamrock Rovers

Fiton Shamrock Rovers

Koeficient 1.53


Shamrock Rovers po kalon një moment të mirë teksa është mposhtur vetëm 2 herë gjatë gjithë këtij sezoni në kampionatin irlandez. Për më shumë, miqtë kanë shënuar të paktën 2 gola në 11 nga 12 përballjet e fundit në kampionat. Cork City nga ana tjetër është mposhtur në 6 nga 7 ndeshjet e fundit. Objektivi kryesor i të zotëve të shtëpisë është mbijetesa, por marrja e një rezultati pozitiv ndaj Shamrock duket tejet e vështirë.


Parashikime të tjera ndeshjesh futbolli për sot, parashikime bastesh te sigurta

#CompetitionTeamVSTeamPredictionOdd
1La Liga SmartbankReal ZaragozaVSTenerifeReal Zaragoza wins2.56
2Serie BSudtirolVSRegginaBoth teams to score1.95
3Ligue 2CaenVSSaint-EtienneCaen wins2.49
4Ligue 2DijonVSParis FCDijon wins1.85
5Ligue 2FC AnnecyVSBordeauxBordeaux wins1.81
6Ligue 2GuingampVSNiortGuingamp wins1.57
7Ligue 2LavalVSNimesLaval wins1.49
8Ligue 2QuevillyVSAmiensQuevilly wins2.39
9Ligue 2RodezVSPauRodez wins2.24
10Ligue 2SC BastiaVSLe HavreLe Havre wins2.50
11Ligue 2SochauxVSMetzMetz wins1.62
12Ligue 2ValenciennesVSGrenobleValenciennes wins1.77
13Finland VeikkausliigaFC Inter TurkuVSHakaFC Inter Turku wins2.22
14Finland VeikkausliigaFC LahtiVSAC OuluAC Oulu wins2.27
15Finland VeikkausliigaHonkaVSFC KTPHonka wins1.46
16Finland VeikkausliigaSJKVSKuPSKuPS wins2.55
17Finland VeikkausliigaVPSVSIlvesVPS wins2.48
18Ireland Premier DivisionBohemian FCVSShelbourneBohemian FC wins2.01
19Ireland Premier DivisionDrogheda UnitedVSUCDDrogheda United wins1.50
20Ireland Premier DivisionSt. Patrick’s AthleticVSDundalkSt. Patrick’s Athletic wins1.90

Zgjidh faqen e preferuar të basteve me koeficientët më të lartë!

KompaniaWelcome BonusPlatformaLicensaMonedhaRegjistrimi
Ivi Bet100% deri në 150 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$Luaj tani!
Megapari100% deri ne 100 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$Luaj tani!
Betsafe€25 Bonus + €10 Free BetCasino, Poker, SportsMGA, UCKG, IRC€,$Luaj tani!
22 Bet100% deri në 120 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$,฿Luaj tani!
Bet 365100% deri ne 100 €Casino, Poker, SportsUK, Malta, Estoni€,$Luaj tani!
Everygame100% deri në 100 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$Luaj tani!
888 SportBet 10EUR merr 30 €Casino, Poker, SportsMGA, Gibraltar€,$Luaj tani!
Betwinner100% deri në 100 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$,฿Luaj tani!
Betsson100% deri në 100 €Casino, Poker, SportsMGA, IGC, UKGC€,$Luaj tani!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
32Red Casino & Sportsbetting Review
32Red Casino & Sportsbetting Review

150% BONUS deri në 150 EUR mbi depozitën e parë!

Unibet Review
Unibet Review

400% BONUS deri në 40 EUR mbi depozitën e parë prej 10 EUR

Bahigo Sportsbook
Bahigo Sportsbook

100% BONUS deri në 400 EUR mbi depozitën e parë! Vetëm për lojtarët nga Turqia dhe Zvicra

ReloadBet
ReloadBet

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

bet365

Je regjistruar ne 22 BET, provo koeficientet me te larte Online!

X