22 BET, biggest odds Online!
Luaj

Parashikime ndeshjesh, Serie B, Ligue 2, China Super League 21.05.2024

Catanzaro vs Cremonese

Shënojnë të dyja skuadrat

Catanzaro ia ka dalë të shënojë gol në 15 nga 17 ndeshjet e fundit në fushën e vet. Të zotët e shtëpisë kanë avantazhin e fushës, dhe pritet të gjejnë rrugën e rrjetës dhe ndaj Cremonese. Megjithatë, vizitorët janë një kundërshtar i fortë, që është parqitur mjaft mirë gjatë sezonit të rregullt në Serie B, në transfertë. Për më shumë, Cremonese e mbylli sezonin e rregullt 7 pikë para Catanzaro në renditjen e përgjithshme. Gjithsesi, në Stadio Nicola Ceravolo pritet një sfidë e luftuar, plot gola dhe spektakël.

Rodez vs Paris FC

Fiton Rodez

Rodez fitoi 10 nga 19 ndeshjet e luajtura në fushën e vet këtë sezon. Për më shumë, të zotët e shtëpisë kanë fituar 3 nga 4 takimet e fundit në fushën e vet, pa pësuar asnjë gol. Këtu përfshihet dhe një fitore 1-0 ndaj Paris FC. Vizitorët kanë vuajtur shumë në sfidat në transfertë këtë sezon, dhe në Stade Paul Lignon i pret një tjetër takim jo i lehtë. Paris FC ka fituar vetëm 1 herë në 11 transfertat e fundit në të gjitha kompeticionet.

Zhejiang Professional vs Wuhan Three Towns

Fiton Zhejiang Professional

Zhejiang Professional vjen në këtë ndeshje pas një fitoreje të thellë 5-2 në kampionat ndaj Nantong Zhiyun. Të zotët e shtëpisë e dominuan totalisht këtë takim, duke regjistruar 8 goditje në portë si dhe 65% të mbajtjes së topit. Wuhan Three Towns gjithashtu fitoi takimin e fundit në kampionat. Megjithatë, kësaj rradhe miqtë i pret një ndeshje shumë më e fortë, ku favoritë janë të zotët e shtëpisë.

Parashikime të tjera ndeshjesh për nesër

#CompetitionTeamVSTeamPredictionOdd
1EredivisieNAC BredaVSFC EmmenNAC Breda wins2.04
2Switzerland Super LeagueBaselVSYverdonBasel wins1.6
3Switzerland Super LeagueLausanneVSGrasshopperLausanne wins1.89
4Switzerland Super LeagueLuzernVSFC Stade Lausanne-OuchyLuzern wins1.44
5Egypt Premier LeagueBaladiyyat Al-MehallaVSEl DakhleyaBaladiyyat Al-Mehalla wins2.02
6Egypt Premier LeagueCeramica CleopatraVSNational BankCeramica Cleopatra wins1.99
7Egypt Premier LeagueEl GounahVSEl GeishEl Geish wins2.44
8Sweden AllsvenskanIFK GothenburgVSMjaellbyIFK Gothenburg wins2.26
9China Super LeagueMeizhou HakkaVSShenzhen Peng CityMeizhou Hakka wins2.16
10China Super LeagueHenan Songshan LongmenVSShanghai ShenhuaShanghai Shenhua wins1.41
11China Super LeagueQingdao HainiuVSBeijing GuoanBeijing Guoan wins1.76
12China Super LeagueNantong Zhiyun FCVSCangzhou Mighty LionsNantong Zhiyun FC wins1.9
13China Super LeagueTianjin Jinmen TigerVSShandong TaishanShandong Taishan wins1.93
14Parva LigaEtarVSBotev VratsaBotev Vratsa wins1.59
15Parva LigaBeroeVSPFC Lokomotiv Sofia 1929Beroe wins2.4
16Parva LigaPirin BlagoevgradVSHebarPirin Blagoevgrad wins2.08
17Vietnam V-LeagueHoang Anh Gia LaiVSHong Linh Ha TinhHoang Anh Gia Lai wins1.98
18Vietnam V-LeagueQNK Quang NamVSBinh DuongBinh Duong wins2.43
19Vietnam V-LeagueHa Noi FCVSDong A Thanh HoaHa Noi FC wins1.65
20Vietnam V-LeagueHo Chi Minh City FCVSCong An Ha NoiCong An Ha Noi wins1.7


About the author

10 best performing bookmakers for 2024

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 120 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

bet365 ofron bonuse dhe programe te ndryshme per lojtaret e saj. bet365 është marka e preferuar e basteve sportive në internet në botë me të ardhura vjetore prej mbi 3.5 miliardë dollarësh dhe mbi 7000 punonjës në mbarë globin.
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit ka dy opsione: 1. 30 EUR Falas, 2. 100% deri në 1000 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në $200! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë! KUJDES: Vetem për lojtarët nga Portugali dhe Brazili
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 150 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.