Parashikime ndeshjesh, Superliga Turke 24.12.2020

Kayserispor vs Konyaspor

Fiton Konyaspor, koeficient 2.15

Konyaspor ia ka dalë të fitojë 5 nga 8 ndeshjet e fundit tek Superliga Turke, dhe skuadra ndihet mjaft konfidente dhe në këtë përballje me Kayserispor. Nga ana e tyre, të zotët e shtëpisë kanë rekordin e dytë më negativ në 8 ndeshjet e fundit në kampionat. Kayserispor ka shënuar vetëm 6 gola në 12 ndeshjet e zhvilluara deri më tani. Për t’i komplikuar akoma më shumë gjërat për Kayserispor, ata nuk ia kanë dalë të shënojnë asnjë gol të vetëm në 3 ndeshjet e fundit të zhvilluara në shtëpinë e tyre. Gjithçka duket e lehtë për Konyaspor.

Ankaragucu vs Besiktas

Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 1.66

Në të gjitha ndeshjet që Besiktas ka zhvilluar në transfertë, të dyja skuadrat ia kanë dalë të gjejnë rrugën e rrjetës. Ndërkaq, skuadra ia ka dalë të shënojë gol në 92% të takimeve në Superligën Turke këtë sezon. Nga ana tjetër, skuadra e Ankaragucu gjithashtu nuk është në formë të keqe. Ekipi ka gjetur rrugën e rrjetës plot 8 herë në 4 përballjet e fundit në shtëpinë e tyre. Me këto shifra, duket se spektakli është i garantuar në këtë sfidë.

Rizespor vs Antalyaspor

Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 1.72

Si Rizespor, ashtu dhe Antalyaspor ia kanë dalë të shënojnë kundër njëri-tjetrit në 8 nga 9 përballjet e fundit mes tyre. Gjithashtu, në 4 ndeshjet e fundit në shtëpi ( Superliga Turke ) të Rizespor, janë shënuar plot 18 gola gjithsej. Statistikë që na bën të besojmë se realizimet nuk do të mungojnë as në këtë përballje. Vizitorët e Antalyaspor kanë barazuar me shifrat 2-2, në 2 nga 3 sfidat e fundit në transfertë, prandaj dhe një rezultat fiks 2-2 është i mundshëm. Kjo mbështetet dhe nga fakti se mesatarja e golave në shtëpi për Rizespor këtë sezon është 1.8 gola / ndeshje.

Përmbledhje parashikimesh, Superliga Turke (24, 26 Dhjetor)

NdeshjaParashikimiKoeficienti
Kayserispor vs KonyasporFiton Konyaspor2.15
Ankaragucu vs BesiktasShënojnë të dyja skuadrat1.66
Rizespor vs AntalyasporShënojnë të dyja skuadrat1.72
Sivasspor vs GenclerbirligiFiton Sivasspor1.75
Goztepe vs Fatih KaragumrukBarazim3.20
Trabzonspor vs GalatasarayFiton Galatasaray2.10
Luaj bastin me këto koeficientë në këto kompani
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

5.0 rating
100% BONUS deri në 120 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

4.8 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.


One Reply to “Parashikime ndeshjesh, Superliga Turke 24.12.2020”

  • Për pyetje, paqartësi për mënyrat e regjistrimit apo depozitimit ju lutemi të vendosni një koment ose na shkruani në: support@baste-sportive.com

    KUJDES: Vetëm për anëtarët e regjistruar nga faqja jonë mund t’ju ofrojmë asistencë teknike në rast të ndonjë problemi për tërheqjen e lekëve në rast se jeni fitues.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Karamba Sports
Karamba Sports

100% BONUS deri në 10 EUR mbi depozitën e parë.

22bet, platforma më e mirë online, qindra sporte dhe koeficientë tepër të lartë!!!

X