22 BET, biggest odds Online!
Luaj

Parashikime ndeshjesh, UEFA Europa League, Bulgaria First League 22.05.2024

Atalanta vs Bayer Leverkusen

Shënojnë të dyja skuadrat

Në 5 nga 7 ndeshjet e fundit në Europë të Bayer Leverkusen, si ata, ashtu dhe kundërshtarët e tyre kanë gjetur rrugën e rrjetës. Atalanta nga ana tjetër ka shënuar gol në 11 nga 12 takimet e fundit në Europa League. Italianët kanë shënuar gjithsej 22 gola përgjatë këtyre sfidave. Favorit në këtë finale mbetet Bayer Leverkusen, që deri më tani nuk është mposhtur asnjëherë këtë sezon. Megjithatë, në Aviva Stadium pritet që të dyja ekipet të gjejnë rrugën e rrjetës.

Krumovgrad vs Levski Sofia

Fiton Levski Sofia

Levski Sofia vjen në këtë përballje pas një fitoreje 2-1 në kampionat ndaj Lokomotiv Plovdiv. Krumovgrad nga ana tjetër barazoi 2-2 në sfidën e fundit në kampionat, përballë CSKA Sofia. Të zotët e shtëpisë kanë avantazhin e fushës, por kjo nuk pritet t’i vijë në ndihmë përballë Levski Sofia, që zotëron më shumë kualitet në organikën e vet. Ndeshja e fundit direkte mes skuadrave u mbyll në barazim 0-0, por kësaj rradhe vizitorët pritet të sigurojnë fitoren.

Ludogorets Razgrad vs Lokomotiv Plovdiv

Fiton Ludogorets Razgrad

Lokomotiv Plovdiv po kalon një moment mjaft të vështirë, teksa në 5 ndeshjet e fundit ka regjistruar 2 barazime dhe 3 humbje. Ludogorets Razgrad nga ana tjetër është në formë më të mirë, teksa ka fituar 4 nga 6 takimet e fundit. Të zotët e shtëpisë kanë gjithashtu avantazhin e fushës në këtë sfidë. Përballjet direkte po ashtu favorizojnë Ludogorets Razgrad, që ka fituar 83% të takimeve me Lokomotiv Plovdiv, dhe kjo pritet të ndodhë përsëri.

Parashikime të tjera ndeshjesh për nesër

#CompetitionTeamVSTeamPredictionOdd
1EredivisieADO Den HaagVSExcelsiorADO Den Haag wins2.42
2China Super LeagueQingdao West CoastVSChangchun YataiChangchun Yatai wins2.13
3China Super LeagueShanghai PortVSChengdu RongchengShanghai Port wins1.44
4Parva LigaKrumovgradVSLevski SofiaLevski Sofia wins1.81
5Parva LigaLudogorets RazgradVSLokomotiv PlovdivLudogorets Razgrad wins1.49
6Finland VeikkausliigaHJK HelsinkiVSIF GnistanHJK Helsinki wins1.43
7Finland VeikkausliigaIlvesVSFC Inter TurkuIlves wins1.9
8Finland YkkonenJapsVSTPSTPS wins1.82
9Cup Czech RepublicViktoria PlzenVSSparta PragueViktoria Plzen wins2.4
10J-League CupBlaublitz AkitaVSAlbirex NiigataAlbirex Niigata wins2.06
11J-League CupFC RyukyuVSCerezo OsakaCerezo Osaka wins1.53
12J-League CupKashiwa ReysolVSAvispa FukuokaKashiwa Reysol wins2.05
13J-League CupKataller ToyamaVSVissel KobeVissel Kobe wins1.48
14J-League CupMachida ZelviaVSKashima AntlersMachida Zelvia wins2.3
15J-League CupNagano ParceiroVSConsadole SapporoConsadole Sapporo wins1.84
16J-League CupSagan TosuVSFC TokyoFC Tokyo wins2.3
17J-League CupTokyo VerdyVSSanfreece HiroshimaSanfreece Hiroshima wins1.59
18J-League CupYokohamaVSNagoya GrampusNagoya Grampus wins2.52
19J-League CupV-Varen NagasakiVSUrawa Red DiamondsUrawa Red Diamonds wins1.79
20Cup CroatiaRijekaVSDinamo ZagrebDinamo Zagreb wins2.43


About the author

10 best performing bookmakers for 2024

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 120 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

bet365 ofron bonuse dhe programe te ndryshme per lojtaret e saj. bet365 është marka e preferuar e basteve sportive në internet në botë me të ardhura vjetore prej mbi 3.5 miliardë dollarësh dhe mbi 7000 punonjës në mbarë globin.
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit ka dy opsione: 1. 30 EUR Falas, 2. 100% deri në 1000 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në $200! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë! KUJDES: Vetem për lojtarët nga Portugali dhe Brazili
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 150 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.