Parashikime ndeshjesh, UEFA Nations League, Belgian Cup, Japan J League – 21.09.2022

Scotland <—VS—> Ukraine

Fiton Ukraine / koeficient 2.89

Përpara 4 muajsh, Ukraina ia doli të merrte një fitore 3-1 në Hampden Park, në sfidën e vlefshme për kualifikueset e botërorit. Miqtë janë ende të pamposhtur në Nations League pas 3 takimeve, dhe kanë regjistruar 2 fitore dhe 1 barazim. Skocia ndërkohë u mposht 3-0 nga Republika e Irlandës, në takimet e zhvilluara në qershor. Gjithsesi, të zotët e shtëpisë kanë avantazhin e fushës dhe sfida pritet të jetë mjaft e luftuar dhe e ashpër.


Bocholter VV <—VS—> Deinze

Fiton Deinze / koeficient 1.34

Pavarësisht se luan në transfertë, Deinze ka të gjithë kualitetin e duhur për të shënuar gola dhe për të ndëshkuar Bocholter VV në shtëpinë e vet. Sidomos duke marrë parasysh faktin se miqtë nuk kanë asnjë problem me dëmtimet. Megjithëse Deinze vjen pas një humbje ndaj Club Brugge, Bocholter është një ekip më modest, dhe vizitorët janë favoritë të fortë për të marrë 3 pikët. Të zotët e shtëpisë humbën 2-3 ndeshjen e fundit në këtë kompeticion përballë Anderlecht.


Avispa Fukuoka <—VS—> Sanfrecce Hiroshima

Fiton Sanfrecce Hiroshima / koeficient 2.01

Sanfrecce Hiroshima barazoi 0-0 me Nagoya Grampus, në ndeshjen e kaluar të J1 League. Megjithatë, ecuria e miqëve në kampionat ka qënë në përgjithësi pozitive. Avispa Fukuoka ndërkohë vjen pas një fitoreje 3-2 në kampionat, por përpara kësaj sfide, të zotët e shtëpisë kanë regjistruar 3 humbje rresht. Në fakt, Avispa Fukuoka ka pësuar gol në 6 takimet e fundit, dhe problemet në mbrojtje pritet të ekspozohen në sfidën me Sanfrecce Hiroshima.


Parashikime të tjera, baste të sigurta

#CompetitionTeamVSTeamPredictionOdd
1UEFA Women's Champions LeagueSKF 2000 Sarajevo WomenVSFC Zurich WomenFC Zurich Women wins1.55
2UEFA Women's Champions LeagueKuPS WomenVSSKN St. Poelten WomenSKN St. Poelten Women wins1.97
3UEFA Women's Champions LeagueRosneborg WomenVSReal Madrid WomenPatronato de Parana wins2.18
4UEFA Women's Champions LeagueSK Brann WomenVSFC Rosengaard WomenOver 2.5 goals1.46
5UEFA Women's Champions LeagueZhytlobud-2 Kharkiv WomenVSKF Vllaznia WomenZhytlobud-2 Kharkiv Women wins1.58
6UEFA Women's Champions LeagueSparta Prague WomenVSRoma WomenOver 2.5 goals1.54
7UEFA Women's Champions LeagueValur WomenVSSlavia Prague WomenValur Women wins1.78
8UEFA Women's Champions LeagueParis Saint Germain WomenVSBK Hacken WomenOver 2.5 goals1.23
9China League OneShaanxi ChanganVSXinjiang TianshanOver 2.5 goals1.29

Zgjidh faqen e preferuar të basteve me koeficientët më të lartë!

KompaniaWelcome BonusPlatformaLicensaMonedhaRegjistrimi
Betsafe€25 Bonus + €10 Free BetCasino, Poker, SportsMGA, UCKG, IRC€,$Luaj tani!
22bet100% deri në 100 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$,฿Luaj tani!
bet365100% deri ne 100 €Casino, Poker, SportsUK, Malta, Estoni€,$Luaj tani!
Betfinal100% deri në 100 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$,฿Luaj tani!
Everygame100% deri në 100 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$Luaj tani!
888 SportBet 10EUR merr 30 €Casino, Poker, SportsMGA, Gibraltar€,$Luaj tani!
Melbet100% deri ne 100 €Casino, Poker, SportsCuracao, Estoni, Kenya, Nigeria€,$,฿Luaj tani!
Betwinner100% deri në 100 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$,฿Luaj tani!
Betsson100% deri në 100 €Casino, Poker, SportsMGA, IGC, UKGC€,$Luaj tani!
Librabet100% deri në 150 €Casino, Poker, SportsCuracao eGaming€,$Luaj tani!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

New bookmakers
Mozzart Bet
Mozzart Bet

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Evobet Sportsbook
Evobet Sportsbook

100% BONUS deri në 200 EUR mbi depozitën e parë!

Powbet Sportsbook
Powbet Sportsbook

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë!

Cyber.bet Sportsbook
Cyber.bet Sportsbook

100% BONUS deri në 300 EUR mbi depozitën e parë!