22 BET, biggest odds Online!
Luaj

Parashikime për Eredivisie: Insight-e dhe Këshilla nga Ekspertët për Baste

16

Parashikime për Eredivisie: Insight-e dhe Këshilla nga Ekspertët për Baste

Ekspertët tanë kanë përgatitur parashikime për Ligën e Kampionëve të UEFA-s. Mund të merrni FALAS trendet kryesore, projeksionet, parashikimet e detajuara dhe statistikat me një buton të vetëm.

Së Shpejti

Parashikimet Javore të Kupa e Botës

#CompetitionTeamVSTeamPredictionOdd
1Ligue 1ToulouseVSLyonLyon wins2.65
2EredivisieHeraclesVSGo Ahead EaglesGo Ahead Eagles wins2.18
3Turkey Super LigFatih KaragumrukVSKonyasporFatih Karagumruk wins1.99
4Turkey Super LigPendiksporVSIstanbulsporPendikspor wins1.63
5Primeira LigaEstorilVSPortimonenseEstoril wins1.68
6Saudi Professional LeagueAl AhliVSAl Nassr FCAl Nassr FC wins2.45
7Saudi Professional LeagueAl FeihaVSAl RiyadhAl Feiha wins1.76
8Saudi Professional LeagueAl TaiVSAl EttifaqAl Ettifaq wins1.64
9La Liga 2Club Deportivo EldenseVSCartagenaClub Deportivo Eldense wins2.04
10Serie BPalermoVSVeneziaPalermo wins2.35
11Bundesliga 2PaderbornVSEintracht BraunschweigPaderborn wins1.75
12Eerste DivisieFC Den BoschVSWillem IIWillem II wins1.53
13Eerste DivisieFC DordrechtVSFC EindhovenFC Dordrecht wins1.73
14Eerste DivisieFC GroningenVSDe GraafschapFC Groningen wins1.59
15Eerste DivisieJong AjaxVSJong PSVJong Ajax wins2.08
16Eerste DivisieJong AZ AlkmaarVSCambuurJong AZ Alkmaar wins2.49
17Eerste DivisieJong FC UtrechtVSFC EmmenFC Emmen wins1.93
18Eerste DivisieNAC BredaVSVVV-VenloNAC Breda wins1.65
19Eerste DivisieTelstarVSADO Den HaagADO Den Haag wins1.89
20Eerste DivisieTOP OssVSHelmond SportHelmond Sport wins2.31

Parashikimet e Eredivisie: Shtëpia Juaj për Insight-et e Futbollit

Historia në një Vështrim:

Eredivisie është kategoria më e lartë e futbollit në Holandë, e njohur për ndeshjet me shumë gola dhe zhvillimin e talenteve të klasit botëror. Kjo ligë ka një traditë të pasur me rrënjë që shtrihen në vitin 1956. Gjatë viteve është bërë një platformë starti për karrierën e yjeve të rinj, dhe një shtëpi për momente të jashtëzakonshme futbolli.

Parashikime dhe Këshilla:

Çdo javë ne ofrojmë parashikime dhe këshilla të reja për Eredivisie, me qëllim të japim një shtysë miqësore ndaj bërjes së supozimeve tuaja për rezultatet. Qoftë duke përcaktuar se cila skuadër ka avantazhin, apo cili lojtar është në një formë të mirë, ne jemi këtu me ide për t’ju ndihmuar.

Statistika Kyçe & Analizë e Thellë:

Ne adhurojmë të ndajmë statistika që mund t’ju japin një avantazh në kuptimin e asaj që po ndodh në fushë. Duke parë performancën e lojtarëve, taktikat e skuadrës dhe madje edhe historinë e përballjeve direkte, ne marrim një pamje të plotë të asaj që mund të presim, të cilën e kalojmë tek ju në insight-e të lehta për të kuptuar.

Formati i Turneut:

Eredivisie bëhet emocionuese nga formati i saj i thjeshtë. Tetëmbëdhjetë skuadra përballen gjatë sezonit, secila duke luajtur me të tjerat dy herë. Qëllimi? Të mbledhin mjaftueshëm pikë për të u shpallur kampionë, dhe të shmangin zonën e rënies nga kategoria. Është një strukturë klasike futbolli që kurrë nuk dështon të argëtojë.

Parashikimet e Turneut:

Kur bëhet fjalë për parashikimin se si mund të zhvillohet gjithë turneu, ne marrim parasysh dhe shikojmë gjithçka nga forcat e skuadrave te ndryshimet e mundshme të trajnerëve. Është si të përpiqesh të lexosh një enigmë shumë të këndshme, dhe ne po bëjmë këtë punë të vështirë për ju.

Si Funksionojnë Parashikimet e Ndeshjeve?

Parashikimet tona për ndeshjet vijnë në jetë përmes një kombinimi të mendimeve të ekspertëve, statistikave dhe një sasie të mirë të dijes për futbollin. Gjithashtu marrim parasysh detaje të vogla si nëse një lojtar kryesor sapo është kthyer nga dëmtimi apo nëse ka një rivalitet të ashpër në lojë. Kjo bëhet për të ndërtuar një pamje sa më të qartë të mundshme.

Fituesit e Mëparshëm:

Të diturit se kush ka dalë në krye në sezonet e kaluara na jep një pamje të ekipeve të forta dhe atyre më modeste të Eredivisie. Gjithashtu është një kujtesë e shkëlqyer se sa dinamik dhe emocionues mund të jetë futbolli hollandez, me tregime të lavdisë të ndërthurura në historinë e tij.

Kur Publikohen Parashikimet?

Ne synojmë të publikojmë parashikimet tona në publik një ose disa ditë të përpara ndeshjeve të fundjavës. Kjo ju jep kohë të mjaftueshme për t’i konsideruar ato së bashku me mendimet tuaja se si mund të shkojnë gjërat. Vazhdoni të kontrolloni faqen tonë për të marrë informacionin e fundit mbi atë që mendojmë.

Ka gjithmonë diçka të veçantë për Eredivisie dhe ne jemi këtu për ta ndarë atë me ju, një parashikim në një kohë. Pavarësisht nëse jeni duke mbështetur një nga gjigantët e ligës, ose jeni duke inkurajuar një ekip të vogël, ne jemi këtu me udhëzime miqësore  për të bërë çdo ndeshje edhe më angazhuese dhe argëtuese.

Si mund të më ndihmojnë parashikimet tuaja të Eredivisie në baste?

Parashikimet tona mund të ofrojnë një dorë miqësore kur merrni vendime rreth basteve. Edhe pse nuk mund të garantojmë sukses, ne ju japim insight-e për të nxitur procesin tuaj të mendimit.

Ku mund të gjej parashikimet tuaja më të fundit?

Mbani vëmendjen tek faqja jonë e internetit; e mbajmë të update-uar me parashikimet më të reja disa ditë përpara se të zhvillohen ndeshjet. Kështu që keni shumë kohë për të lexuar, reflektuar dhe ndoshta edhe për të shtuar perspektivat tona tek tuajat.

Si llogarisin parashikimet tuaja ndryshime të papritura si dëmtimet?

Edhe pse nuk mund të parashikojmë ngjarje të papritura, ne përpiqemi të përshtatemi me parashikimet tona kur ndodhin ndryshime të tilla nëse janë mjaft të rëndësishme për të ndikuar në rezultatin e ndeshjes. Kështu që, edhe pasi kemi publikuar mendimet tona fillestare, ne jemi të vëmendshëm dhe do t’i përditësojmë nëse është e nevojshme.

Në cilat statistika përqendroheni kur bëni parashikime?

Ne shikojmë një përzierje të performancës së ekipit dhe lojtarëve, përballjet kokë më kokë dhe formën e fundit. Gjithashtu marrim në konsideratë faktorë më të hollësishëm si intensiteti i ndeshjes dhe presioni që mund të jetë mbi ndonjë ekip. Bëhet fjalë për të dhënë një pamje më të plotë.

Jam i ri në futboll. A mund të përdor parashikimet tuaja për të mësuar rreth Eredivisie?

Sigurisht! Ne përpiqemi të bëjmë parashikimet tona të qasshme për tifozë të vjetër dhe të rinj në futboll. Duke ndjekur ndeshjet së bashku, do të filloni të kuptoni se çfarë kërkoni nga ekipet për të mbajtur sytë, në llojin e futbollit që ata luajnë. Të gjithë janë të mirëpritur këtu!


About the author

10 best performing bookmakers for 2024

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 120 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

bet365 ofron bonuse dhe programe te ndryshme per lojtaret e saj. bet365 është marka e preferuar e basteve sportive në internet në botë me të ardhura vjetore prej mbi 3.5 miliardë dollarësh dhe mbi 7000 punonjës në mbarë globin.
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit ka dy opsione: 1. 30 EUR Falas, 2. 100% deri në 1000 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në $200! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë! KUJDES: Vetem për lojtarët nga Portugali dhe Brazili
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 150 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.