Rubrika e re me parashikime ndeshjesh!

parashikime ndeshjesh

Ka një trend të madh sa i përket kërkimit për parashikime ndeshjesh nga vizitorët dhe të apasionuarit e basteve sportive online. Për këtë arsye menduam të hapim rubrikën tonë më të re me parashikime ndeshjesh.

Si funksinojnë parashikimet e ndeshjeve?

Pikë së pari gjithsecili nga ju duhet të dijë që parashikimet e ndeshjeve për skedinën tuaj të rradhës nuk janë formula magjike, të cilat do tju nxjerrin fitues të mijëra eurove.

Parashikimet e ndeshjeve janë analiza te specialistëve apo gazetarëve që me punën e tyre ditore arrijnë të japin këshilla dhe orientime se si ju duhet të vendosni skedinën tuaj të rradhës.

Nga kontaktet që kemi pasur shumica e lojtarëve tanë janë shprehur se këto parashikime ndeshjesh në rubrikën tonë I kanë ndihmuar ata të kuptojnë më mirë rezultatet e ndeshjeve në përgjithesi, kombinacionet e basteve quajtur ndryshe “combo bet

Lexo me teper rreth koeficienteve te basteve!

Mos harroni, shumë nga kompanitë e basteve ofrojnë opsionin “cashout” që do të thotë ju mund të terhiqeni nga basti juaj plotësisht ose pjesërisht.

Rezultatet e mëparshme të ndeshjeve dhe performanca e skuadrave te futbollit në kampionate të ndryshme, duke përfshirë edhe performancën e lojtarëve më të mirë bën qe ne të ju ofrojmë një përmbledhje për parashikime ndeshjesh në futboll përgjithësisht.

Cfarë përfshihet në parashikimet e ndeshjeve?

Kampionatet më të ndjekura sigurisht:

Në menyrë që të mos humbni artikujt e ri për parashikimet e ditës ju këshillojmë që të regjistroheni për të marrë artikujt më të fundit në inbox. Në fund të faqes thjesht vendosni e-mailin tuaj.

Mor harroni parashikimet janë orientim për skedinën tuaj të rradhës dhe jo Formula MAGJIKE që do tju bëjë të pasur.

Regjistrohu në një kompani bastesh dhe përfito BONUS FALAS për skedinën e parë!

parashikime ndeshjesh

Parashikimet e dites, E dielë 25.10.2020

Juventus vs Verona Fiton Juventus dhe shënohen mbi 2.5 gola, koef. 2.1 Sugjerojmë këtë bast të kombinuar në këtë ndeshje për hir të faktit se Juventus do të jenë favoritë


parashikime ndeshjesh

Parashikimet e ditës, E shtunë 24.10.2020

Manchester United vs Chelsea  Shënohen mbi 2.5 gola, koef. 1.6 Të dyja skuadrat do të kërkojnë fitoren për të treguar ambiciet e tyre një sezon që nuk ka nisur 


parashikime ndeshjesh

Parashikimet e ditës, 20/10/2020, Champions League

Le ti hedhim një vështrim ndeshjeve që ekspertët tanë ofrojne për parashikime të Champions League. Dynamo Kiev vs Juventus  Fiton Juventus, koef. 1.9 Dynamo Kiev arriti të eleminojë skuadraPlatformë moderne bastesh, koeficientë agresivë ---->>> Betwinner!Regjistrohu!
+