Parashikimet e Bundesliga, Serie A, Premier League 06.12.2020

Schalke 04 vs Bayer Leverkusen

Fiton Bayer Leverkusen dhe shënohen mbi 2 gola, koeficient 1.3

Schalke e vendit të fundit në klasifikimin e Bundesligës gjermane duket se nuk ka asnjë shans në ndeshjen e së dielës kundër Bayer Leverkusen. Leverkusen vjen në një super formë në këtë ndeshje. Kujtojmë se skuadra gjermane ka fituar 9 nga 11 ndeshjet e fundit në çdo kompeticion, dhe mban vendin e tretë në renditjen e përgjithshme. Me vetëm 3 pikë larg Bayernit kryesues, Bayer Leverkusen do të bëjë gjithçka për të arritur fitoren, dhe për të marrë 3 pikë që nuk duhet t’i humbasë. Ndërsa Schalke e vendit të fundit duhet të gjejë një kundërshtat më të dobët për të forcuar pozitat e saj aspak të mira.

Sampdoria vs AC Milan

Fiton Milan, koeficient 1.72

A do të vazhdojnë kuqezinjtë e Milan formën e tyre të shkëlqyer këtë sezon dhe ndaj Sampdorias?

Statistikat janë të gjitha në favor të tyre. Milan ia ka dale të fitojë 6 lojërat e fundit në transfertë në Serie A. Nga krahu tjetër, Sampdoria ka humbur 3 nga 4 ndeshjet e saj të fundit. Por përsëri Milan duhet të tregohet i kujdesshëm. Kjo pasi skuadra e Sampdorias ia ka dalë të shënojë gol në 12 takimet e fundit të luajtura në shtëpinë e saj.

Tottenham Hotspur vs Arsenal

Fiton Tottenham Hotspur, koeficient 2.0

Derbi londinez do të jetë kryefjala e fundjavës në kampionatin anglez. Tottenham do të kërkojë të ruajë kreun e klasifikimit në përballjen me rivalët e përjetshëm, Arsenal. Dhe këtë rradhë statistikat nuk mbështesin “Topçijtë”. Me një skuadër që ende nuk ka gjetur ritmin e duhur në sulm, Arsenal do ta ketë tepër të vështirë të triumfojë ndaj një Tottenham-i që nuk është mundur prej 9 ndeshjesh. Për të mos përmendur faktin se Arsenal ka pësuar disfatë në 4 nga 6 përballjet e fundit në Premier League. Edhe në këtë sfidë duket se fati do të jetë me José Mourinho.

Luaj Skedinën e rradhës me BONUS
Noxwin Sports
2.5 rating
100% BONUS deri në 50 EUR mbi depozitën e parë!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Melbet Sports
4.8 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

MobileBet Sports
4.5 rating
200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Mr.Play Sports
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

bet365 Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Karamba Sports
4.5 rating
100% BONUS deri në 10 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Megapari Sports
4.3 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Sportsbetting
4.0 rating
50% BONUS deri në $1000 mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Kontrollo të gjitha kompanitë e basteve dhe luaj bastin e pare FALAS!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Karamba Sports
Karamba Sports

100% BONUS deri në 10 EUR mbi depozitën e parë.

22bet, platforma më e mirë online, qindra sporte dhe koeficientë tepër të lartë!!!

X