Parashikimet e ditës 07.11.2020

Everton vs Manchester United

Fiton Everton, koef. 2.9

Kjo sfidë është padyshim një përballje interesante dhe me rëndësi për dy ekipet. Everton bëri një nisje të shkëlqyer të sezonit, por forma e tyre pas ndalesës së kombëtareve nuk ka qenë e njëjtë.

Megjithatë ata ndodhen në vend të 4-t me 13 pikë pas 7 takimesh dhe ndodhen në pozita shumë më pozitive se Manchester United që kanë grumbulluar vetëm 7 pikë në 6 ndeshje dhe ndodhen në vendin e 15 të renditjes.

Everton ka humbur vetëm 1 ndeshje në shtëpi në 15 të fundit. Ky fakt së bashku me formën e dobët të United bën që skuadra e Ancelotti të ketë besim në marrjen e 3 pikëve në këtë takim.

Chelsea vs Sheffield United

Fiton Chelsea pa pësuar gol, koef. 2.3

Chelsea ka arritur ta mbajë portën të paprekur në 5 ndeshjet e fundit dhe ka arritur të fitojë në 3 prej tyre. Skuadra e Frank Lampard duket se ka gjetur më në fund zgjidhjet për problemet defensive dhe ndaj një kundërshtari si Sheffield pritet most të hasin shumë vështirësi.

Sheffield United ndodhen në vendin e 19-të në renditje dhe kanë humbur 6 nga 7 ndeshjet e para të këtij sezoni, prandaj mundësia që ata ti krijojnë vështirësi një skuadre që është duke kaluar një moment të mirë është shumë e ulët.

Leipzig vs Freiburg

Fiton Leipzig dhe shënohen mbi 2.5 gola, koef. 1.8

Leipzig ka fituar të treja ndeshjet në shtëpi këtë sezon dhe në secilën prej tyre ka shënuar të paktën 3 gola. Nga ana tjetër Freiburg nuk fiton prej 5 ndeshjesh në Bundesliga dhe ka regjistruar 2 humbje duke pësuar nga 4 gola në secilën.

Në 9 takimet e fundit mes skuadrave janë shënuar 3 ose më shumë gola në 8 prej tyre. Duke u bazuar në të dhënat e mësipërme pritet një ndeshje me gola, në përfundim të së cilës Leipzig do të dalë me 3 pikë.


Koeficientët më të mirë
Bonusi i regjistrimit ka dy opsione: 1. 30 EUR Falas, 2. 100% deri në 1000 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Hap një llogari me bet365 sot dhe vendos baste në një gamë të gjerë tregjesh me kompaninë më të preferuar të basteve online.
Aplikohen kushtet e bonusit
Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 120 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 400 EUR! 50% fitim BONUS për skedinat "Combo+" Bast për golin e rradhës dhe mund të fitosh Jackpot!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
MansionBet
MansionBet

100% BONUS deri në 20 EUR mbi depozitën e parë!

Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

22bet sports, kompania më e mirë për 2020, koeficientët më të lartë treg!!!!

X