Parashikimet e ditës 13.10.2020

parashikime skedina

Gjermani vs Zvicër Të dyja skuadrat shënojnë, koef. 1.8

Gjermania fitoi përballë Ukrainës në fundjavë dhe pritet të bëjnë të njëjtën gjë edhe në këtë ndeshje, por mbrojtja e Gjermanisë vazhdon të shfaqë probleme duke pësuar gol në secilën prej 5 ndeshjeve të tyre të fundit.

Parashikimi ynë mbështetet gjithashtu ne faktin se në 5 ndeshjet e fundit të Zvicrës, të dyja skuadrat kanë shënuar gol në 4 prej tyre dhe në 6 takimet e fundit të zviceranëve në Nations League ky parshikim është përmbushur 5 herë.

Pritet që kjo ndeshje të sjellë një rezultat me shumë gola sic ka ndodhur në tre takimet e fundit mes tyre, ku të dyja skuadrat kanë arritur të shënojnë. Nëse dëshironi ta rrisni edhe më tej koeficientin e bastit tuaj, sygjerimi ynë do të ishte ta kombinonit parshikimin e mësipërm me fitoren e Gjermanisë.

Ukrainë vs Spanjë Spanja fiton pa pësuar gol, koef. 2.6

Ukraina ka humbur në 3 ndeshjet e fundit që kanë luajtur dhe kanë një skuadër me mungesa. Spanja në krahun tjetër ka arritur ta mbajë portën të paprekur në 5 nga 6 ndeshjet e fundit. Për më tepër Ukrainasit kanë humbur 4 ndeshjet e fundit përballë Spanjës, madje pa arritur të shënojnë gol.

Fitorja e Spanjës duket rezultat i sigurt në këtë ndeshje dhe duke pasur parasysh statistikat e mësipërme mundësia që ta bëjnë ketë pa pësuar  gol duket mjaft e arsyeshme.

Ishujt Faroe vs Andorra Fitore e Ishujve Faroe, koef. 1.4

Ishujt Faroe vazhduan ecurinë pa humbje me një barazim 1-1 ndaj Maltës dhe tani do të kenë si synim të zgjerojnë diferencat me kreun me një fitore. Andorra ka 2 fitore dhe 1 barazim në 3 ndeshje të Nations League dhe kanë fituar vetëm 1 në 22 ndeshjet e fundit, prandaj  fitorja e Ishujve Faroe duket një rezultat i sigurt.

Vendos skedinën tënde në këto kompani!

[bonustable num=3 tag=’parashikime’ ]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Karamba Sports
Karamba Sports

100% BONUS deri në 10 EUR mbi depozitën e parë.

22bet, platforma më e mirë online, qindra sporte dhe koeficientë tepër të lartë!!!

X