Parashikimet e ditës 14.11.2020

Suedi vs Kroaci

Shënojnë të dyja ekipet, koef. 1.9

Suedia dhe Kroacia e kanë pasur të vështirë aventurën në Nations League deri tani, duke mbetur kështu nën hijen e dy skuadrave të tjera të grupit, Francës dhe Portugalisë. Prandaj në këtë përballje mes tyre pritet që ato të luftojnë për të marrë një rezultat pozitiv.

Një statistikë që e bën më bindës bastin e sugjeruar më sipër është fakti që ai ka rezultuar fitues në 10 nga 11 ndeshjet e fundit të Kroacisë dhe pritet që edhe në këtë ndeshje të ndodhë e njëjta gjë.

Portugali vs Francë

Fiton Portugalia, koef. 2.4

Këto dy skuadra do të përballen për kreun e grupit dhe do të jetë padiskutim një ndeshje mjaft interesante. 

Portugalia ka fituar 7 nga 8 ndeshjet e fundit në shtëpi dhe kanë arritur ta mbajnë portën të paprekur në 6 nga 7 ndeshjet e fundit në fushën e tyre.

Në kontrast me kundërshtarët e tyre, Franca ndodhet në një moment jo të mirë. Ata kanë dështuar për  të marrë një fitore në 2 nga 3 sfidat e fundit dhe vetëm pak ditë më parë u mposht në shtëpi nga një kundërshtar inferior si Finlanda.

Brazil vs Venezuelë

Fiton Brazili pa pësuar gol, koef. 1.7

Kjo është një ndeshje e vlefshme për kualifikueset e Botërorit 2024 dhe një emër i madh si Brazili është padiskutim favorit për të fituar bindshëm.

Brazili e ka mbajtur portën të paprekur në 5 nga 7 përballjet e fundit me Venezuelën ndërsa në ndeshjet e deritanishme të kualifikueseve ka arritur 2 fitore duke shënuar 9 gola.

Ndërsa Venezuela i ka humbur të dyja ndeshjet e luajtura deri tani dhe ka pak shpresa për ta arritur një rezultat pozitiv në këtë takim.

Zgjidh kompaninë tënde dhe plotëso skedinën e rradhës!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
MansionBet
MansionBet

100% BONUS deri në 20 EUR mbi depozitën e parë!

Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

22bet sports, kompania më e mirë për 2020, koeficientët më të lartë treg, pranohen depozita me bitCoins!!!!

X