Parashikime ndeshjesh, Champions League 24.11.2020

Krasnodar vs Sevilla

Fiton Sevilla, koeficienti 1.65

Krasnodar ka humbur 5 nga 6 ndeshjet e fundit në të gjitha kompeticionet, pra forma e tyre aktuale është mjaft negative. Në krahun tjetër Sevilla ka fituar 4 nga 5 ndeshjet e fundit dhe është në pozita mjaft të mira për të siguruar që në këtë ndeshje kualifikimin për në fazën tjetër.  Pritet që ky takim most të ketë shumë histori për sa i përket fituesit dhe Sevilla të dalë me 3 pikët që i nevojiten.

Borussia Dortmund vs Club Brugge

Fiton Dortmund dhe shënohen mbi 2.5 gola, koeficienti 2.0

Borussia Dortmund ka shënuar 3 apo më shumë gola në 6 ndeshje gjatë këtij sezoni. Gjithashtu ata kanë një mesatare prej 2.8 golash për ndeshje në takimet e luajtura në shtëpi. Club Brugge nuk duhet nënvlerësuar sepse paraqitjet e tyre skanë qenë negative, por kualiteti është në krahun e Dortmund që pritet të fitojnë edhe në këtë ndeshje.

Rennes vs Chelsea

Fiton Chelsea pa pësuar gol, koeficienti 2.0

Rennes kanë humbur pa arritur të shënojnë gol në 4 nga 5 ndeshjet e fundit që kanë luajtur. Ndërsa Chelsea ka pësuar vetëm 1 gol në 7 ndeshjet e fundit. Skuadra e Frank Lampard është në një formë mjaft të mirë dhe pritet të fitojnë duke hedhur kështu një hap të sigurt drejt fazës tjetër të UEFA Champions League.

Zgjidh Shtetin ku jeton dhe vendos skedinën e rradhës!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Karamba Sports
Karamba Sports

100% BONUS deri në 10 EUR mbi depozitën e parë.

Place bets and win new products 2020 from Sony: PlayStation 5, Pulse 3D Headset and Bravia Ultra HD with BetWinner!!!

X