Parashikimet e dt.05.11.2020

Ludogorets vs Tottenham

Fiton Tottenham dhe shënojnë të dyja skuadrat, koef. 2.75

Ky bast i sugjeruar duket mjaft i mundshëm të plotësohet në ndeshjet e Tottenham gjatë këtij sezoni. Skuadra e Mourinho ka treguar një formë mjaft të mire në repartin ofensiv, por ende nuk ka arritur të tregohen solidë në fazën mbrojtëse. Tottenham kanë fituar 5 nga 7 ndeshjet e fundit, por kanë pësuar shpesh edhe në ndeshjet që kanë fituar.

Në ndeshjet e Tottenham të dyja skuadrat kanë shënuar gol në 9 nga 13 takimet e këtij sezoni. Ndërsa Ludogorets kanë humbur të dyja ndeshjet në Europa League, por kanë arritur të shënojnë në të dyja.

Real Sociedad vs AZ Alkmaar

Fiton Real Sociedad, koef. 1.5

Real Sociedad vjen në një formë të mirë në këtë takim me 5 fitore në 6 ndeshjet e fundit në të gjitha kompeticionet. Një tjetër e dhënë inkurajuese për spanjollët është edhe ecuria e AZ në ndeshjet në transfertë. Holandezët kanë fituar vetëm 1 herë një 5 ndeshjet e fundit në fushë kundërshtare.

Sociedad pritet të jetë një skuadër interesante në këtë sezon të Europa League dhe do tu duhet të fitojnë në këtë takim për të forcuar pozitat në grupin e tyre.

Benfica vs Rangers

Fiton Benfica, koef. 1.9

Benfica është një skuadër e fortë në shtëpi. Potugezët kanë fituar 4 ndeshjet e fundit në fushën e tyre dhe e kanë mbajtur portën të paprekur në 3 prej tyre. Për më tepër ata kanë marrë 7 fitore në 8 takimet e fundit. Një tjetër statistikë impresionuese është që Benfica ka humbur vetëm 1 takim të luajtur në shtëpi në Europa League që prej Djetorit të vitit 2008.

Soliditeti i portugezëve në shtëpi bën që të jenë favoritë në këtë ndeshje dhe pritet të fitojnë dhe të marrin kryesimin e grupit.


Koeficientët më të mirë
Bonusi i regjistrimit 100% deri në 120 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit ka dy opsione: 1. 30 EUR Falas, 2. 100% deri në 1000 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Hap një llogari me bet365 sot dhe vendos baste në një gamë të gjerë tregjesh me kompaninë më të preferuar të basteve online.
Aplikohen kushtet e bonusit
Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Aplikohen kushtet e bonusit, 18+
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
MansionBet
MansionBet

100% BONUS deri në 20 EUR mbi depozitën e parë!

Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

22bet sports, kompania më e mirë për 2020, koeficientët më të lartë treg, pranohen depozita me bitCoins!!!!

X