Parashikimet e ndeshjeve 22.12.2020 La Liga, Serie A, Carabao Cup

Villarreal vs Athletic Bilbao

Fiton Villarreal, koeficient 1.90

Skuadra e Villarreal është e pamposhtur në shtëpinë se saj, gjatë këtij sezoni në La Liga. “Nëndetësja e verdhë” ka arritur të marrë 4 fitore dhe 3 barazime në shtëpinë e saj, dhe për më shumë janë të pamposhtur në 17 ndeshje në të gjitha kompeticionet. Nga ana tjetër, Bilbao ka fituar vetëm 1 nga nga 8 përballjet e fundit në transfertë në La Liga, duke humbur 5 prej tyre. Diferenca në formë gjatë këtij sezoni është e dukshme mes dy skuadrave, dhe Villarreal pritet të rrëmbejë fitoren.

Juventus vs Fiorentina

Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 1.95

Një përballje e vështirë e pret Fiorentinën, teksa duhet të përballet në transfertë me gjigandët e Juventus. Në 6 përballjet e fundit mes skuadrave, Juventus ia ka dalë të fitojë plot 5 herë ndaj Fiorentinës, duke shënuar 11 gola kundrejt vetëm 1 të këtyre të fundit. Gjithsesi, Fiorentina mund të surprizojë kampionët në fuqi të Serie A, nëse skuadra e drejtuar nga Pirlo nuk mbulon mirë hapësirat e lëna bosh gjatë aksioneve ofensive. Gjithsesi Juventus ngelet favorit absolut për të fituar takimin.

Arsenal vs Manchester City

Shënohen mbi 2.5 gola, koeficient 1.57

Arsenal do të përballet me Manchester City, por kësaj rradhe jo për llogari të Premier League por në Carabao Cup. “Qytetarët” vijnë në këtë përballje si favoritët absolutë. Djemtë e Guardiolës janë të pamposhtur në 8 ndeshje rresht dhe ia kanë dalë që të mbajnë të paprekur rrjetën në 7 prej tyre. Nga ana tjetër, Arsenal po kalon një nga momentet më të dobëta në historinë e vet, teksa gjendet i pozicionuar në vendin e 15-të në kampionat. Gjithsesi parashikimet në përballje të tilla janë të vështira dhe djemtë e Artetës mund të japin gjithçka në fushë , të nxitur nga kundërshtari i tyre.

Parashikime të tjera, La Liga:

NdeshjaParashikimiKoeficienti
Elche vs OsasunaFiton Osasuna2.3
Valencia vs SevillaShënohen mbi 2.5 gola2.10
Huesca vs LevanteShënojnë të dyja skuadrat (Jo)2.00
Real Sociedad vs Atletico MadridFiton Atletico Madrid2.30
Valladolid vs BarcelonaFiton Barcelona1.40
Villarreal vs Athletic BilbaoFiton Villarreal1.90
Luaj bastin me këto koeficientë në këto kompani
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

5.0 rating
100% BONUS deri në 120 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

4.8 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.


One Reply to “Parashikimet e ndeshjeve 22.12.2020 La Liga, Serie A, Carabao Cup”

  • Për pyetje, paqartësi për mënyrat e regjistrimit apo depozitimit ju lutemi të vendosni një koment ose na shkruani në: support@baste-sportive.com

    KUJDES: Vetëm për anëtarët e regjistruar nga faqja jonë mund t’ju ofrojmë asistencë teknike në rast të ndonjë problemi për tërheqjen e lekëve në rast se jeni fitues.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Karamba Sports
Karamba Sports

100% BONUS deri në 10 EUR mbi depozitën e parë.

22bet, platforma më e mirë online, qindra sporte dhe koeficientë tepër të lartë!!!

X