Parashikimet e ndeshjeve data 17.11.2020

Francë vs Suedi

Fiton Franca, koef. 1.55

Kampionët e Botës do të kërkojnë me patjetër fitoren në këtë ndeshje për të përfunduar në vendin e parë në grup dhe të kenë shansin të luftojnë për të fituar Nations League.

Franca ka fituar 11 nga 14 ndeshjet e fundit dhe 4 prej fitoreve janë arritur në 5 ndeshjjet që kanë luajtur në Nations League. Francezët ishin të pamposhtur prej 21 ndeshjesh në shtëpi deri në humbjen e javës së shkuar ndaj Finlandës. Ndërsa Suedia ka humbur të treja ndeshjet e fundit në transfertë.

Nga informacioni i mësipërm fitorja e Francës duket një rezultat mjaft i mundur.

Kroaci vs Portugali

Shënojnë të dyja skuadrat dhe shënohen mbi 2.5 gola, koef. 2.3

Në 9 ndeshjet e fundit të Kroacisë janë shënuar mbi 2.5 gola dhe të dyja ekipet kanë shënuar. Një prej këtyre ndeshjeve ka qenë pikërisht ndaj Portugalisë, sfidë që përfundoi 4-1 në favor të luzitanëve. 

Portugalia ka shënuar të paktën 2 gola në 6 nga 9 ndeshjet e fundit në transfertë. Gjithashtu ata kanë fituar 6 nga 9 ndeshjet e tyre të fundit, 3 prej të cilave të vlefshme për Nations League.

Uruguaj vs Brazil

Shënojnë të dyja skuadrat, koef. 1.8

Brazili do të ishte favorit në shumicën e ndeshjeve, por kjo përballjeve ndaj Uruguay shihet si delikate edhe për një skuadër me cilësinë e brazilianëve. Prandaj duket më e sigurt që basti të luhet me golat e shënuar.

Uruguaj ka shënuar të paktën 1 gol në 15 nga 16 ndeshjet e fundit ndërsa Brazili në 13 nga 15 ndeshjet e tyre të fundit.

Në një perballje të këtij kalibri është e vështirë të parashikosh nje fitues, por bazuar në statistikën e mësipërme duket se shanset janë që të kemi të bëjmë me një duel të fortë ku të dyja ekipet pritet të shënojnë.

Zgjidh shtetin ku jeton dhe luaj skedina online falas!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
MansionBet
MansionBet

100% BONUS deri në 20 EUR mbi depozitën e parë!

Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Place bets with BetWinner and get an opportunity to win a new
Porsche 718 Spyder!!!!

X