22 BET, biggest odds Online!
Luaj

Parashikimet më të fundit të ndeshjeve

Insight-et e Ekspertëve për Ndeshjet

Ekspertët tanë kanë përgatitur parashikime për Sweden Allsvenskan. Mund të merrni FALAS trendet kryesore, projeksionet, parashikimet e detajuara dhe statistikat me një buton të vetëm.

Rosenborg vs Lillestrom

Barazim ose fiton Lillestrom, koeficient 1.68

Lillestrom ka fituar 3 nga 4 ndeshjet e fundit dhe po kalon një moment të mirë në kampionat. Rosenborg nga ana tjetër nuk ka performuar mirë këtë sezon, përballë ekipeve më të forta në Eliteserien. Të zotët e shtëpisë kanë avantazhin e fushës, por janë mposhtur në 7 nga 14 ndeshjet e luajtura në kampionat deri më tani. Në 8 përballjet e fundit të Rosenborg në Eliteserien, si ata, ashtu dhe kundërshtarët e tyre kanë gjetur rrugën e rrjetës. Në Lerkendal Stadion të zotët e shtëpisë i pret një sfidë e vështirë.

Stromsgodset vs Tromso

Barazim, koeficient 3.55

Stromsgodset po kalon një moment delikat, teksa ekipi nuk ka fituar dot asnjë nga 4 ndeshjet e fundit në kampionat. Tromso nga ana tjetër gjithashtu po kalon një moment të vështirë, teksa vizitorët janë mposhtur në 3 nga 5 takimet e fundit. Për më shumë, vizitorët renditen vetëm 1 pikë larg fundit të renditjes së përgjithshme të Eliteserien. Përballja e së dielës pritet të jetë mjaft e luftuar dhe në Briskeby Arena të zotët e shtëpisë do të duhet të punojnë fort për të marrë fitoren.

HamKam vs Fredrikstad

Fiton HamKam, koeficient 2.63

HamKam është mposhtur vetëm 1 herë në 4 takimet e fundit në fushën e vet. Fredrikstad nga ana tjetër po përballet me një moment të vështirë, teksa ekipi nuk ka fituar asnjë nga 5 takimet e fundit në kampionat. Diferencat në kualitet mes skuadrave mbeten të vogla dhe sfida pritet të jetë mjaft e luftuar. Kjo është dhe arsyeja se përse faktori fushë bëhet akoma dhe më i rëndësishëm për të zotët e shtëpisë.

Parashikime të tjera ndeshjesh për nesër (21.07.2024)

#CompetitionTeamVSTeamPredictionOdd
1Brazil Serie AAtletico MGVSVasco da GamaAtletico MG wins1.78
2Brazil Serie ABahiaVSCorinthiansBahia wins1.66
3Brazil Serie ABragantinoVSAthletico ParanaenseBragantino wins2.12
4Brazil Serie AFortalezaVSAtletico GOFortaleza wins1.65
5Brazil Serie AJuventudeVSSao PauloSao Paulo wins1.93
6Argentina Primera DivisionRiver PlateVSLanusRiver Plate wins1.43
7Argentina Primera DivisionCentral Cordoba de SantiagoVSClub Atletico PlatenseClub Atletico Platense wins2.41
8Argentina Primera DivisionEstudiantes de la PlataVSUnionEstudiantes de la Plata wins1.94
9Egypt Premier LeagueAl MasryVSAl Mokawloon Al ArabAl Masry wins1.71
10Egypt Premier LeagueEl DakhleyaVSEl ZamalekEl Zamalek wins1.44
11Egypt Premier LeagueENPPIVSZED FCENPPI wins2.37
12Sweden AllsvenskanIFK NorrkoepingVSHalmstads BKIFK Norrkoeping wins1.87
13Sweden AllsvenskanElfsborgVSMjaellbyElfsborg wins1.91
14Sweden AllsvenskanIFK GothenburgVSVasteraas SKIFK Gothenburg wins2.06
15Denmark SuperligaSilkeborgVSSoenderjyskeSilkeborg wins1.95
16Denmark SuperligaVejle BoldklubVSRanders FCRanders FC wins2.38
17Denmark SuperligaViborgVSBroendby IFBroendby IF wins1.93
18China Super LeagueQingdao West CoastVSMeizhou HakkaQingdao West Coast wins1.91
19China Super LeagueNantong Zhiyun FCVSShandong TaishanShandong Taishan wins1.51
20China Super LeagueBeijing GuoanVSTianjin Jinmen TigerBeijing Guoan wins1.69

Parashikime dhe Këshilla:

Mendoni për këtë seksion si për një libër strategjik që ju ofron një mik i ngushtë. Për ndeshjen e ardhshme, kushtojini vëmendje të veçantë betejës në mesfushë—shpesh këtu fitohen dhe humben ndeshjet. Mesfushori i Ekipit A ka qenë në formë të shkëlqyer së fundmi, duke grumbulluar asiste dhe duke kontrolluar ritmin e lojërave, dhe kjo mund të përkulë shanset në favorin e tyre këtë fundjavë.

Statistikat Kyçe & Analiza e Thellë:

Le të analizojmë pjesët e rëndësishme, ashtu siç do të bënim nëse po shikonim disa foto tërheqëse nga një udhëtim i fundit. Mbrojtja e Ekipit B është ndër më të fortat këtë sezon, duke pësuar më pak gola se çdo ekip tjetër deri më tani. Megjithatë, Ekipi A ka golashënuesin kryesor të ligës. Kur këto dy forca përplasen, do të jetë një përballje që vlen për t’u parë. A mund të gjejë golashënuesi kryesor një rrugë përmes atij mbrojtjeje të fortë? Mbani sytë nga kjo dinamikë pasi me shumë mundësi do të përcaktojë rezultatin!

Si Funksionojnë Parashikimet e Ndeshjeve?

Thjesht imagjinoni se po ndërrojmë parashikime sikur po supozojmë fundin e një filmi të mbushur me suspans. Ne marrim parasysh performancat e fundit, dëmtimet, dhe madje edhe gjendjet shpirtërore të lojtarëve që marrim vesh përmes intervistave dhe rrjeteve sociale. I përzjejmë të gjitha këto së bashku me një dozë të mirë statistikash të vjetra dhe intuitës së pjekur për të përgatitur parashikimet tona.

Kur Publikojmë Parashikimet?

Ne i nxjerrim parashikimet tona pikërisht në kohë për t’ju dhënë mundësinë t’i diskutoni ato gjatë drekës me miqtë ose në atë mbrëmje të përtacë kur po qetësoheni me një filxhan çaj para ditës së madhe të lojës. Priteni të shihni mendimet tona të shfaqen herët gjatë javës, duke ju dhënë kohë të mjaftueshme për t’i vlerësuar ato, ndoshta për t’i sfiduar ato, ose thjesht për t’i shtuar ato në ritualet tuaja të ditës së lojës.

Nëse jeni këtu për t’u marrë seriozisht me bastet tuaja ose thjesht doni të shtoni pak përzemërsi në përvojën tuaj të shikimit të ndeshjeve, parashikimet tona janë krijuar me kujdes, me shpresën për të sjellë më shumë gëzim dhe emocion në jetën tuaj të dashur të futbollit. Pra, përkuluni, inkurajoni dhe shijoni lojën së bashku!


About the author

10 best performing bookmakers for 2024

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 120 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

bet365 ofron bonuse dhe programe te ndryshme per lojtaret e saj. bet365 është marka e preferuar e basteve sportive në internet në botë me të ardhura vjetore prej mbi 3.5 miliardë dollarësh dhe mbi 7000 punonjës në mbarë globin.
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit ka dy opsione: 1. 30 EUR Falas, 2. 100% deri në 1000 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në $200! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë! KUJDES: Vetem për lojtarët nga Portugali dhe Brazili
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 150 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.