22 BET, biggest odds Online!
Luaj

Real Madrid, Barcelona dhe Juventus duke monitoruar yllin e kombëtares angleze

Real Madrid kryeson listën e klubeve gjigande europiane që janë duke monitoruar yllin e kombëtares angleze, Marc Guehi. Barcelona dhe Juventus gjithashtu janë duke ndjekur qendër-mbrojtësin e Crystal Palace. Guehi pritet të largohet nga Palace në merkaton e verës, por drejtuesit e klubit pretendojnë të arkëtojnë rreth 50 milionë paundë nga kartoni i tij, dhe duket se ka disa klube europiane që janë të gatshme ta paguajnë këtë shifër.

Guehi është produkt i akademisë së Chelsea, dhe mbrojtësi ka vetëm 2 vite kontratë të mbetur me Crystal Palace. Drejtuesit e Palace preferojnë të shesin Guehi që të mos rrezikojnë të humbasin lojtarin me kosto zero. Real Madrid është duke kërkuar një qendër-mbrojtës, pas largimit të Nacho drejt Al Qadsiah.

Klubet e Premier League ndërkohë gjithashtu janë vënë në ndjekje të Guehi. Arsenal dhe Tottenham janë admirues të lojtarit prej kohësh, ndërkohë që Manchester United gjithashtu është duke ndjekur progresin e lojtarit. Megjithatë, “Djajtë e Kuq” janë më shumë të përqëndruar në finalizimin e transferimit të Matthijs De Ligt nga Bayern Munich. Nëse kjo lëvizje realizohet, sipas të gjitha gjasave drejtuesit e United to të heqin dorë nga ndjekja e Guehi.

Pavarësisht paraqitjeve mjaft të kritikuara të kombëtares angleze në Euro 2024, Guehi mund të cilësohet si lojtari që është paraqitur më mirë tek “3 luanët”. Anglezi ishte ekselent në 2 sfidat e para ndaj Serbisë dhe Danimarkës, duke vënë në pah aftësitë e tij mbrojtëse dhe pasimet e sakta. Guehi ishte dhe asistuesi në golin e rëndësishëm të Jude Bellingham ndaj Sllovakisë.

Megjithatë, mbrojtësi nuk do të aktivizohet në ndeshjen e rëndësishme që Anglia do të luajë përballë Zvicrës, për shkak të ndëshkimit me kartonin e dytë të verdhë në këtë kompeticion, në sfidën ndaj Sllovakisë. Mbetet të shohim se si do të performojnë “3 luanët” pa ndihmën e Guehi në prapavijë.


About the author

10 best performing bookmakers for 2024

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 120 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

bet365 ofron bonuse dhe programe te ndryshme per lojtaret e saj. bet365 është marka e preferuar e basteve sportive në internet në botë me të ardhura vjetore prej mbi 3.5 miliardë dollarësh dhe mbi 7000 punonjës në mbarë globin.
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit ka dy opsione: 1. 30 EUR Falas, 2. 100% deri në 1000 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në $200! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë! KUJDES: Vetem për lojtarët nga Portugali dhe Brazili
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 150 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.