22 BET, biggest odds Online!
Luaj

Serie A 2024 Parashikime: Këshilla nga Ekspertët për Baste

Serie A 2024 Parashikime: Këshilla nga Ekspertët për Baste

Ekspertët tanë kanë përgatitur parashikime për Ligën e Kampionëve të UEFA-s. Mund të merrni FALAS trendet kryesore, projeksionet, parashikimet e detajuara dhe statistikat me një buton të vetëm.

Atalanta vs Torino

Fiton Torino, koeficient 1.92

Torino duhet të fitojë këtë ndeshje për të luajtur në Europë sezonin e ardhshëm. Atalanta nga ana tjetër nuk ka arsye për të luftuar, teksa me fitoren në finalen e Europa League, të zotët e shtëpisë kanë siguruar një vend në Champions League sezonin e ardhshëm. Torino ka fituar 2 ndeshjet e fundit në Serie A, teksa skuadra mposhti Milan me rezultatin bindës 3-1 fundjavën e kaluar. Në Stadio Atleti Azzurri d’Italia vizitorët kanë një mundësi mjaft të mirë për të marrë 3 pikët.

Napoli vs Lecce

Shënohen mbi 2.5 gola (JO), koeficient 2.34

Në 15 ndeshjet e fundit në Serie A në fushën e vet, Napoli nuk ka shënuar asnjëherë më shumë se 2 gola për takim. Lecce nga ana tjetër ka pësuar më shumë se 2 gola në vetëm 1 nga 11 takimet e fundit. Napoli ka avantazhin e fushës në këtë sfidë, dhe napoletanët kanë ende mundësi për të luajtur në Europë sezonin e ardhshëm. Megjithatë, në Stadio San Paolo pritet një përballje e luftuar, teksa Lecce ka shfaqur jo pak herë cilësi mjaft të mira në parapavijë.

Empoli vs Roma

Fiton Empoli, koeficient 1.85

Empoli duhet të fitojë përballë Roma në Stadio Carlo Castellani për të shmangur rënien nga kategoria. Roma ndërkohë nuk ka asnjë motiv për të luftuar në këtë sfidë, teksa të besuarit e trajnerit Daniele de Rossi do të mbyllin kampionatin në vendin e gjashtë, pavarësisht rezultatit të kësaj sfide. Empoli nga ana tjetër është i pamposhtur në 3 takimet e fundit në fushën e vet dhe të zotët e shtëpisë kanë besim se mund të shmangin rënien nga kategoria.

Parashikime të tjera ndeshjesh për nesër

#CompetitionTeamVSTeamPredictionOdd
1La LigaGetafeVSMallorcaGetafe wins2.21
2La LigaCelta VigoVSValenciaCelta Vigo wins1.86
3La LigaLas PalmasVSDeportivo AlavesLas Palmas wins2.33
4La LigaSevillaVSBarcelonaBarcelona wins1.75
5Serie AFrosinoneVSUdineseFrosinone wins2.44
6Serie ALazioVSSassuoloLazio wins1.29
7Serie AVeronaVSInterInter wins1.47
8Turkey Super LigAdana DemirsporVSIstanbul BasaksehirIstanbul Basaksehir wins2.09
9Turkey Super LigFenerbahceVSIstanbulsporOver 2.5 goals1.14
10Turkey Super LigHataysporVSRizesporHatayspor wins1.5
11Turkey Super LigKasimpasaVSBesiktasBesiktas wins2.33
12Turkey Super LigPendiksporVSGaziantep FKGaziantep FK wins2.23
13Turkey Super LigTrabzonsporVSAnkaragucuAnkaragucu wins2.18
14La Liga 2Real OviedoVSFC AndorraReal Oviedo wins1.54
15La Liga 2AlbaceteVSMirandesAlbacete wins2.56
16La Liga 2Burgos CFVSTenerifeBurgos CF wins1.91
17La Liga 2CartagenaVSSD HuescaSD Huesca wins2.04
18La Liga 2ElcheVSClub Deportivo EldenseElche wins1.59
19La Liga 2LevanteVSAlcorconLevante wins1.8
20La Liga 2Racing de FerrolVSLeganesRacing de Ferrol wins2.67
 • Parashikime ndeshjesh, Serie A, Bundesliga, Serie B 23.05.2024

  Parashikime ndeshjesh, Serie A, Bundesliga, Serie B 23.05.2024

  Cagliari vs Fiorentina Fiton Fiorentina Koeficient 1.70 Fiorentina mund të sigurojë kualifikimin në Europa Conference League, nëse arrin një fitore ndaj Cagliari në këtë transfertë. Të zotët e shtëpisë ndërkohë nuk kanë më arsye për të luftuar, pasi siguruan mbijetesën në Serie A, në ndeshjen e fundit. Për më shumë, Cagliari u mposht me rezultatin…

 • Parashikime ndeshjesh, Serie A, Serie B 20.05.2024

  Parashikime ndeshjesh, Serie A, Serie B 20.05.2024

  Salernitana vs Verona Fiton Verona Koeficient 1.70 Salernitana ka 18 ndeshje që nuk gjen fitoren në Serie A, teksa të zotët e shtëpisë janë mposhtur në 14 prej këtyre takimeve. Verona nga ana tjetër ka fituar 2 dhe barazuar 1 nga 5 ndeshjet e fundit. Vizitorët ndodhen vetëm 2 pikë larg zonës së rënies nga…

 • Parashikime ndeshjesh, Serie A, Bundesliga 18.05.2024

  Parashikime ndeshjesh, Serie A, Bundesliga 18.05.2024

  Lecce vs Atalanta Fiton Atalanta Koeficient 1.75 Lecce ka fituar vetëm 1 nga 6 ndeshjet e fundit në fushën e vet. Atalanta nga ana tjetër ka fituar 6 nga 8 takimet e fundit në të gjitha kompeticionet. Vizitorët u mposhtën nga Juventus me rezultatin 1-0 në finalen e Coppa Italia, por tani kanë një shanc…

Historia në një Shikim

Le të hedhim një vështrim të shpejtë mbrapa në historinë e kapshme të Serie A. Nga momentet e paharrueshme te lojtarët legjendarë, Serie A ka një të kaluar të mahnitshme që ka magjepsur tifozët e futbollit në të gjithë botën për vite me radhë.

Parashikime dhe Këshilla

Po kërkoni për insighte të vlefshme për të përmirësuar përvojën tuaj të basteve në Serie A? Mos kërkoni më tej! Udhëzuesi ynë miqësor ofron parashikime dhe këshilla për t’ju ndihmuar të bëni vendime të informuara. Ekipi ynë i ekspertëve analizon faktorë të ndryshëm dhe ndan ekspertizën e tyre për t’ju ndihmuar të navigoni në botën emocionuese të basteve të Serie A.

Statistikat Kyçe & Analiza e Thellë

Të kuptuarit e anës statistikore të futbollit mund të ndryshojë lojën. Ne ofrojmë statistika kyçe dhe analiza të thella për t’ju dhënë një kuptim të gjithanshëm të ekipeve dhe lojtarëve të Serie A. Nga forma e ekipit te trendet e shënimit të golave dhe regjistrat kokë më kokë, insightet tona synojnë t’ju pajisin me njohurinë që ju nevojitet për të bërë parashikime me besim.

Formati i Turneut

Turneu i Serie A paraqet një format emocionues që mban tifozët në buzë të ulëseve. Ekipet konkurrojnë kundër njëra-tjetrës në shtëpi dhe jashtë gjatë gjithë sezonit, duke synuar pikë jetike për të siguruar pozicionin e tyre. Konkurrenca e ashpër në fushë shton në emocionin e Serie A.

Parashikimet e Turneut

Ndërsa sezoni i Serie A zhvillohet, ne do të jemi këtu për të ndarë parashikimet tona për ndeshjet e ardhshme. Ekipi ynë merr me kujdes në konsideratë faktorë si forma e fundit, regjistrat kokë më kokë dhe lajmet e ekipeve për t’ju ofruar insighte të vlefshme. Edhe pse nuk mund të garantojmë rezultatin e asnjë ndeshje, qëllimi ynë është të ju japim një kuptim më të mirë të çdo loje.

Si Funksionojnë Parashikimet e Ndeshjeve?

Parashikimet tona për ndeshjet janë rezultat i një analize të thellë dhe njohurisë së ekspertëve. Ne konsiderojmë faktorë si forma e ekipit, performancat e lojtarëve, strukturat taktike dhe informacione të tjera relevante. Megjithatë, kujtohuni që parashikimet nuk janë kurrë 100% të garantuara. Insightet tona janë këtu për t’ju ndihmuar të bëni vendime të informuara ndërsa shijoni emocionin e Serie A.

Fituesit e Mëparshëm

Serie A ka parë disa kampionë të mrekullueshëm gjatë viteve. Nga klubet dominuese te pretenduesit e papritur për titull, ne festojmë suksesin e fituesve të kaluar dhe ndikimin që kanë bërë në ligë.

Kur Publikojmë Parashikimet?

Ne kuptojmë emocionin tuaj për parashikimet tona të Serie A. Ne synojmë t’i pub likojmë ato shumë përpara çdo ndeshjeje, duke ju dhënë kohë të mjaftueshme për të vlerësuar opsionet tuaja të basteve. Mbani sytë në faqen tonë të internetit dhe kanaleve tona në rrjete sociale për përditësimet më të fundit mbi parashikimet tona.banian:

A mund të bëj bast në ndeshjet individuale të Serie A?

Absolutisht! Ju mund të vendosni baste në ndeshjet individuale të Serie A gjatë gjithë sezonit. Parashikimet dhe këshillat tona mund t’ju ndihmojnë të bëni vendime të informuara, por kujtohuni gjithmonë të bastni me përgjegjësi.

A ofroni parashikime për fituesin e përgjithshëm të Serie A?

Po, ne ofrojmë parashikime për fituesin e përgjithshëm të Serie A. Ekspertët tanë analizojnë faktorë të ndryshëm për të ofruar insighte dhe parashikime mbi ekipin që besojnë se do të shpallet kampion. Kujtohuni të konsideroni me kujdes gjasat dhe të bastni me përgjegjësi.

Si analizoni performancën e ekipit dhe të lojtarit për parashikimet e Serie A?

Ekipi ynë i ekspertëve analizon performancën e ekipeve dhe lojtarëve duke marrë në konsideratë faktorë të ndryshëm si forma e fundit, regjistrat kokë më kokë dhe statistikat kyçe. Qëllimi është të ju ofrojmë një analizë të thellë dhe insighte të vlefshme për të rritur kuptimin tuaj të ndeshjeve të Serie A.

A janë parashikimet tuaja gjithmonë të sakta?

Ndërsa parashikimet tona bazohen në analiza të thella dhe njohuri eksperte, asnjë parashikim nuk është 100% i garantuar. Futbolli njihet për paparashikueshmërinë e tij. Megjithatë, qëllimi ynë është të ju ofrojmë parashikimet më të sakta dhe insightet e mundshme.

Kur mund të pres parashikimet e Serie A të publikohen?

Ne kuptojmë emocionin tuaj për parashikimet tona të Serie A. Ne përpiqemi t’i publikojmë ato shumë përpara çdo ndeshjeje, duke ju siguruar kohë të mjaftueshme për të vlerësuar opsionet tuaja të basteve. Rrini të lidhur me faqen tonë të internetit dhe kanaleve tona në rrjete sociale për përditësimet më të fundit mbi parashikimet tona.


About the author

10 best performing bookmakers for 2024

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 120 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

bet365 ofron bonuse dhe programe te ndryshme per lojtaret e saj. bet365 është marka e preferuar e basteve sportive në internet në botë me të ardhura vjetore prej mbi 3.5 miliardë dollarësh dhe mbi 7000 punonjës në mbarë globin.
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit ka dy opsione: 1. 30 EUR Falas, 2. 100% deri në 1000 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në $200! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë! KUJDES: Vetem për lojtarët nga Portugali dhe Brazili
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 150 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët që regjistrohen për herë të parë në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Bonusi i regjistrimit 100% deri në 100 EUR! Bonusi ofrohet vetëm për lojtarët e rinj që regjistrohen në platformë!
Luaj tani
Aplikohen kushtet e bonusit

Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.