Skedina dhe parashikime, Premier League, Serie A – 02.03.2021

Manchester City vs Wolverhampton

Shënohen mbi 2.5 gola, koeficient 1.72

Në 8 nga 14 ndeshjet e fundit në Premier League, Manchester City ka shënuar më pak se 3 gola për ndeshje. Gjithsesi, “qytetarët” e Pep Guardiolës kanë fituar duke mbajtur të paprekur portën e tyre në 10 nga 14 sfidat e fundit në kampionat. Ndërkohë modestët e Wolves sigurisht që kanë një përqindje shumë më të ulët realizimi. Miqtë ia kanë dalë të shënojnë 27 gola në 26 takime, shifër kjo e kënaqshme për një skuadër në nivelin e Wolverhampton.

Lazio vs Torino

Barazim ose fiton Torino, koeficient 2.62

Torino ka humbur vetëm 1 nga 11 takimet e fundit në Serie A. Ndërkohë nga krahu tjetër, Lazio ka pësuar disfatë në 3 nga 4 ndeshjet e fundit në të gjitha kompeticionet. Duke marrë parasysh momentin ku gjenden skuadrat, pritet një përballje mjaft e fortë mes tyre. Sidomos me një ekip “kokëfortë” si Torino, e cila ka barazuar 8 nga 11 takimet e fundit në Serie A. Një rezultat i pritshëm do të ishte ai në shifrat 1-1.

Juventus vs Spezia

Fiton Juventus, koeficient 1.22

“Zonja e Vjetër” ia ka dalë të fitojë 5 ndeshjet e fundit të Serie A në shtëpi. Madje me më shumë se 1 gol avantazh. Ndërkohë kundërshtarët e Spezia duken të pashpresë përballë Juventus, teksa kanë shënuar 3 humbje në 4 ndeshjet e fundit në transfertë. Për më shumë, Juventus e ka mbajtur të paprekur portën e vet në 4 ndeshjet e fundit në kampionat të zhvilluara në Allianz Stadium.

Parashikime të tjera, Championship,  Serie B (2 Mars)

KampionatiSkuadraVSSkuadraOra (CES)Parashikimi i ndeshjesProbabiliteti
ChampionshipCardiff CityVSDerby County8:00PMFiton Cardiff City (1)2.10
ChampionshipCoventry CityVSMiddlesbrough8:00PMBarazim (X)3.10
ChampionshipHuddersfield TownVSBirmingham City8:00PMFiton Huddersfield Town2.40
ChampionshipMillwallVSPreston North End8:00PMShënojnë të dyja skuadrat1.90
Serie BFrosinoneVSMonza5:00PMFiton Monza (2)2.45
Serie BBresciaVSCosenza7:00PMBarazim ose fiton Brescia1.33
Serie BRegginaVSEmpoli7:00PMFiton Empoli (2)2.45
Serie BSalernitanaVSSPAL7:00PMShënohen mbi 2.5 gola2.25
Serie BCittadellaVSPescara7:00PMFiton Cittadella (1)1.60
Luaj bastin e rradhës në këto bastore sportive!
bet365 Sports
5.0 rating
BET365 luaj në kompaninë më të famshme të basteve online!
Aplikohen kushtet e bonusit
Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

BetWinner Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

22bet Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 120 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

888 Sports
4.8 rating
Depozito 10 EUR merr 30 EUR free bet!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Transferimi i lekëve për të luajtur baste online është tepër i thjeshtë. Mjafton të keni një kartë krediti ose debiti. Mund të përdorni kartën tuaj ose mund të regjistroheni në kompani të transfertave elektronike si:

Artikulli I mëposhtëm ju shpjegon me detaje se “Si të luajmë baste online”

Lexo më tepër ketu!

Si të hapim faqen e bet365 në Shqipëri?

( KLIKO KETU )

Gjithashtu ka 2 mënyra të tjera:

  1. Perdorni shërbimin VPN, ( KLIKO KETU ) dhe mund të aksesoni të gjitha faqet e basteve që nuk hapen në Shqipëri.

  1. Na kontaktoni për kompaninë që doni të regjistroheni dhe ne do të ju mundësojmë linkun përkatës.

Për support na shkruani në: support@baste-sportive.com

Në rastin më të mirë saktësia arrin deri në 95%. Nga kontaktet tona me lojtarë të ndryshëm ka skedina që dalin plotësisht të sakta. Sigurisht kjo nuk ndodh gjithmonë por përgjithësisht parashikimet tona janë të sigurta nga 70% deri 95%!

Po. Shumica e faqeve të basteve online kanë filluar të pranojnë bitcoins si metodë pagese. Jo vetëm bitcoin, por etherum dhe shumë crypto currency të tjera.

Po. Të gjitha kompanitë e basteve në faqen tonë mbajnë një licensë të rregullt dhe operojnë gjerësisht në shumicën e vendeve të botës brenda rregullave ndërkombëtare dhe ato shtetërore.

Faqet e basteve që pranojnë bitcoins janë gjithmonë në rritje. Po rendisim një pjesë të tyre:

Për EuropënRegjistrohuPër USA ( jo vetëm )Regjistrohu
22bet RegjistrohuBetNowRegjistrohu
BetwinnerRegjistrohuMy BookieRegjistrohu
MelbetRegjistrohuBetUSRegjistrohu
MegapariRegjistrohu
LibrabetRegjistrohu

18 ose 21. Shtete të ndryshme kanë rregulla të ndryshme sa i përket moshës optimale për të luajtur bastore fizike ose online. Shumica e tyre kanë moshën 18 vjec. Ju kujtojmë që kompanitë do të kërkojnë dokument identifikimi për të vërtetuar moshën tuaj.

Koeficientët e basteve janë “raporti midis shumës së bastit të vënë nga të gjitha palët bazuar në probabilitetin e parashikuar”

Për më tepër lexo: Si funksionojnë koeficientët e basteve?

  1. Kartë identiteti ose Pasaportë e vlefshme. ( Foto e qartë që duhet dërguar në e-mail që kompania ju udhëzon )
  2. Kartë Krediti. ( Foto e pjesës përpara dhe mbrapa, mbuloni numrat e parë )
  3. Faturë telefoni, ose pasqyrë e llogarisë bankare. ( Për të verifikuar adresën ku jetoni )

Kjo ndodh vetëm një herë, më pas nuk keni nevojë për verifikime të tjera.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
10bet
10bet

100% BONUS deri në 50 EUR mbi depozitën e parë! Bonus Code: BET50

MansionBet
MansionBet

100% BONUS deri në 20 EUR mbi depozitën e parë!

Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

>> 10bet Sports 2021 <<, merr 50 EUR BONUS, UK, Sweden, Canada, Kosovo, Macedonia!!!

X