Skedina e ditës, parashikimet e ndeshjeve -17.02.2021

FC Porto vs Juventus

Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 1.95

Përballja mes Porto dhe Juventus pritet të ofrojë spektakël për të gjithë fansat e kupës së kampionëve. Të zotët e shtëpisë kanë shënuar të paktën 1 gol në 16 nga 18 takimet e fundit në Champions League. Ndërkohë Juventus e ka mbajtur vetëm 1 herë të paprekur portën, në 5 takimet e fundit në transfertë. Një pikë e përbashkët mes skuadrave është se ato janë mundur vetëm 1 herë deri tani në Champions. Në letër duket se juventinët janë favoritë, por në fushën e blertë mund të ndodhë gjithçka.

Sevilla vs Borussia Dortmund

Shënohen mbi 2.5 gola, koeficient 1.80

Në 11 nga 14 ndeshjet e fundit në të gjitha kompetcionet për Borussia Dortmund, janë shënuar mbi 2.5 gola. Një statistikë e tillë tregon se gjermanët janë të mirë në repartin ofensiv, por në të njejtën kohë dhe vunerabël në mbrojtje. Ndërkohë Sevilla është në një super formë teksa dhe me pak fat, ia ka dalë të fitojë 9 ndeshjet e fundit që ka zhvilluar. Duke thënë këto pritet që kryefjala e kësaj ndeshjeje të jenë golat dhe spektakli.

Everton vs Manchester City

Fiton Manchester City, koeficient 1.33

Pavarësisht kundërshtarëve të etur për titull, duket se këtë vit, trofeu i Premier League do të ngrihet dhe një herë nga Pep Guardiola dhe “qytetarët” e tij. Manchester City e ka mbajtur të paprekur portën e tij në 9 nga 11 përballjet e fundit në kampionat. Ndërkohë Everton ka dështuar të shënojë në 3 nga 4 ndeshjet e fundit në shtëpi. Duket se dhe ky takim do të përfundojë me fitoren e pashmangshme të vizitorëve.

Parashikime të tjera, Championship England (17 Shkurt)

KampionatiSkuadraVSSkuadraOra (ET)Parashikimi i ndeshjesProbabiliteti
ChampionshipCoventry CityVSNorwich City2:00PMFiton Norwich City (2)1.95
ChampionshipMillwallVSBirmingham City2:00PMFiton Millwall (1)2.05
ChampionshipQueens Park RangersVSBrentford2:00PMBarazim (X)3.60
ChampionshipSwansea CityVSNottingham Forest2:00PMBarazim ose fiton Swansea City1.22
ChampionshipBarnsley vs , ,VSBlackburn Rovers2:45PMShënojnë të dyja skuadrat1.80
Luaj bastin e rradhës në këto kompani bastesh!
bet365 Sports
5.0 rating
BET365 luaj në kompaninë më të famshme të basteve online!
Aplikohen kushtet e bonusit
Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

BetWinner Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

22bet Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 120 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

888 Sports
5.0 rating
Depozito 10 EUR merr 30 EUR free bet!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Betway
5.0 rating
100% BONUS deri në 1000 EUR mbi depozitën e parë!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Librabet
4.5 rating
100% BONUS deri në 150 EUR mbi depozitën e parë + 15 EUR Free Bet!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Betsson Sports
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 10 EUR Free Bets
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

MansionBet
4.5 rating
100% BONUS deri në 20 EUR mbi depozitën e parë!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Koeficientët e basteve janë “raporti midid shumës së bastit të vënë nga të gjitha palët bazuar në probabilitetin e parashikuar”

Për më tepër lexo: Si funksionojnë koeficientët e basteve?

Artikulli I mëposhtëm ju shpjegon me detaje se “Si të luajmë baste online”

Lexo më tepër ketu!

Si të hapim faqen e bet365 në Shqipëri?

( KLIKO KETU )

Gjithashtu ka 2 mënyra të tjera:

  1. Perdorni shërbimin VPN, ( KLIKO KETU ) dhe mund të aksesoni të gjitha faqet e basteve që nuk hapen në Shqipëri.

  1. Na kontaktoni për kompaninë që doni të regjistroheni dhe ne do të ju mundësojmë linkun përkatës.

Për support na shkruani në: support@baste-sportive.com

18 ose 21. Shtete të ndryshme kanë rregulla të ndryshme sa i përket moshës optimale për të luajtur bastore fizike ose online. Shumica e tyre kanë moshën 18 vjec. Ju kujtojmë që kompanitë do të kërkojnë dokument identifikimi për të vërtetuar moshën tuaj.

Po. Të gjitha kompanitë e basteve në faqen tonë mbajnë një licensë të rregullt dhe operojnë gjerësisht në shumicën e vendeve të botës brenda rregullave ndërkombëtare dhe ato shtetërore.

  1. Kartë identiteti ose Pasaportë e vlefshme. ( Foto e qartë që duhet dërguar në e-mail që kompania ju udhëzon )
  2. Kartë Krediti. ( Foto e pjesës përpara dhe mbrapa, mbuloni numrat e parë )
  3. Faturë telefoni, ose pasqyrë e llogarisë bankare. ( Për të verifikuar adresën ku jetoni )

Kjo ndodh vetëm një herë, më pas nuk keni nevojë për verifikime të tjera.

Transferimi i lekëve për të luajtur baste online është tepër i thjeshtë. Mjafton të keni një kartë krediti ose debiti. Mund të përdorni kartën tuaj ose mund të regjistroheni në kompani të transfertave elektronike si:

Load More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
MansionBet
MansionBet

100% BONUS deri në 20 EUR mbi depozitën e parë!

Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Place bets with BetWinner and get an opportunity to win a new
Porsche 718 Spyder!!!!

X