Skedina e ditës, parashikimet e ndeshjeve – 18.02.2021

Braga vs Roma

Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 1.66

Skuadra e Romës është në një formë mjaft të mirë, teksa ka shënuar plot 10 gola në 4 ndeshjet e fundit që ka zhvilluar. Por portugezët e Braga gjithashtu nuk kanë zhgënjyer nëparaqitjet e tyre. Vendasit ia kanë dale të shënojnë të paktën dy herë, në 11 nga 13 takimet e fundit që kanë luajtur në Europa League. Italianët e Romës duken më të favorizuar në këtë sfidë, por Braga ka avantazhin e fushës dhe nuk do të dorëzohet pa luftuar.

Real Sociedad vs Manchester United

Barazim ose fiton Real Sociedad, koeficient 1.61

Manchester United megjithëse në dukje favoritë, kanë fituar vetëm 1 herë në 6 takimet e fundit, brenda kohës së rregullt. Ndërkohë në krahun tjetër, Sociedad ka arritur të shmangë humbjen brenda 90 minutëshit në 9 nga 10 ndeshjet e fundit që kanë luajtur. Interesant ështëdhe fakti se anglezët nuk ia kanë dalë të fitojnë në 9 takimet e fundit kundër skuadrave spanjolle. Këtë fakt do të mundohet të shfrytëzojë dhe Real Sociedad, në këtë transfertë të vështirë për “Djajtë e Kuq”.

Benfica vs Arsenal

Shënohen mbi 2.5 gola, koeficient 1.80

Në 6 ndeshjet e fundit të Benfica në Europa League janë shënuar mbi 2.5 gola. Po ashtu e njejtë paraqitet situata dhe për londinezët. Mbi 2.5 gola janë shënuar në 6 ndeshjet e Arsenal deri më tani në kupën “e vogël” të Europës. Me këto statistika pritet që skuadrat të ruajnë të njejtat ritme dhe në këtë ndeshje. Megjithatë, risqet janë më të larta në këtë sfidë pasi është direkt në lojë kualifikimi për në fazën e ardhshme.

Parashikime të tjera, Europa League (18 Shkurt)

KampionatiSkuadraVSSkuadraOra (ET)Parashikimi i ndeshjesKoeficienti
Europa LeagueFK Crvena ZvezdaVSAC Milan12:55PMFiton AC Milan (2)1.85
Europa LeagueFC KrasnodarVSDinamo Zagreb12:55PMBarazim (X)3.30
Europa LeagueOlympiacosVSPSV Eindhoven12:55PMFiton Olympiacos (1)2.10
Europa LeagueYoung BoysVSBayer Leverkusen12:55PmKualifikohet Bayer Leverkusen1.28
Europa LeagueMoldeVSHoffenheim3:00PMShënojnë të dyja skuadrat1.75
Europa LeagueMaccabi Tel AvivVSShakhtar Donetsk3:00PMFiton Shakhtar Donetsk (2)1.80
Europa LeagueRoyal Antwerp FCVSRangers3:00PMShënohen mbi 2.5 gola1.90
Europa LeagueSalzburgVSVillarreal3:00PMFiton Salzburg2.35
Europa LeagueLilleVSAjax3:00PMKualifikohet Ajax1.50
Luaj bastin e rradhës në këto kompani bastesh!
bet365 Sports
5.0 rating
BET365 luaj në kompaninë më të famshme të basteve online!
Aplikohen kushtet e bonusit
Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

BetWinner Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

22bet Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 120 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

888 Sports
5.0 rating
Depozito 10 EUR merr 30 EUR free bet!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Betway
5.0 rating
100% BONUS deri në 1000 EUR mbi depozitën e parë!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Librabet
4.5 rating
100% BONUS deri në 150 EUR mbi depozitën e parë + 15 EUR Free Bet!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Betsson Sports
4.5 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë + 10 EUR Free Bets
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

MansionBet
4.5 rating
100% BONUS deri në 20 EUR mbi depozitën e parë!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

Koeficientët e basteve janë “raporti midid shumës së bastit të vënë nga të gjitha palët bazuar në probabilitetin e parashikuar”

Për më tepër lexo: Si funksionojnë koeficientët e basteve?

Artikulli I mëposhtëm ju shpjegon me detaje se “Si të luajmë baste online”

Lexo më tepër ketu!

Si të hapim faqen e bet365 në Shqipëri?

( KLIKO KETU )

Gjithashtu ka 2 mënyra të tjera:

  1. Perdorni shërbimin VPN, ( KLIKO KETU ) dhe mund të aksesoni të gjitha faqet e basteve që nuk hapen në Shqipëri.

  1. Na kontaktoni për kompaninë që doni të regjistroheni dhe ne do të ju mundësojmë linkun përkatës.

Për support na shkruani në: support@baste-sportive.com

18 ose 21. Shtete të ndryshme kanë rregulla të ndryshme sa i përket moshës optimale për të luajtur bastore fizike ose online. Shumica e tyre kanë moshën 18 vjec. Ju kujtojmë që kompanitë do të kërkojnë dokument identifikimi për të vërtetuar moshën tuaj.

Po. Të gjitha kompanitë e basteve në faqen tonë mbajnë një licensë të rregullt dhe operojnë gjerësisht në shumicën e vendeve të botës brenda rregullave ndërkombëtare dhe ato shtetërore.

  1. Kartë identiteti ose Pasaportë e vlefshme. ( Foto e qartë që duhet dërguar në e-mail që kompania ju udhëzon )
  2. Kartë Krediti. ( Foto e pjesës përpara dhe mbrapa, mbuloni numrat e parë )
  3. Faturë telefoni, ose pasqyrë e llogarisë bankare. ( Për të verifikuar adresën ku jetoni )

Kjo ndodh vetëm një herë, më pas nuk keni nevojë për verifikime të tjera.

Transferimi i lekëve për të luajtur baste online është tepër i thjeshtë. Mjafton të keni një kartë krediti ose debiti. Mund të përdorni kartën tuaj ose mund të regjistroheni në kompani të transfertave elektronike si:

Load More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
MansionBet
MansionBet

100% BONUS deri në 20 EUR mbi depozitën e parë!

Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Place bets with BetWinner and get an opportunity to win a new
Porsche 718 Spyder!!!!

X