Barcelona vs Cadiz

Shënohen mbi 2.5 gola, koeficient 1.40

Pavarësisht disfatës së rëndë përballë PSG në Champions League, Barcelona duket ndryshe në La Liga. Katalanasit kanë fituar 7 ndeshjet e fundit në kampionat dhe janë favoritë absolut dhe përballë Cadiz. Vizitorët nga ana e tyre janë ndër ekipet më të dobëta në La Liga dhe kanë pësuar humbje në 4 ndeshjet e fundit në kampionat. Barcelona në krahun tjetër ka shënuar 28 gola në 11 ndeshjet e zhvilluara në Camp Nou këtë sezon dhe shanset që Cadiz t’i rezistojë katalanasve janë të pakëta.

Athletic Bilbao vs Villarreal

Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 2.00

Skuadra e Villarreal ka humbur vetëm 1 nga 10 ndeshjet e fundit në transfertë në kampionat. Gjithsesi shumica e këtyre rezultateve kanë qënë barazime. Bilbao do të mundohet ta shfrytëzojë këtë gjë, por të zotët e shtëpisë kanë qënë jo konsistentë në vet lojën e tyre këtë sezon. Përballja e parë mes ekipeve në kampionat përfundoi në shifrat 1-1 dhe duke marrë parasaysh formën dhe momentin ku gjenden skuadrat, pritet që përsëri të jetë një garë e ashpër.

Real Sociedad vs Alaves

Fiton Real Sociedad, koeficient 1.57

Megjithëse Real Sociedad e ka ulur disi tempin e lojës krahasuar me startin e sezonit, përsëri skuadra ka arritur të marrë fitore të rëndësishme dhe në javët e fundit. Krejt e kundërta me Alaves, të cilët vijnë në këtë përballje me një rekord negativ prej humbjesh dhe barazimesh në 5 ndeshjet e fundit në kampionat. Sociedad që gjendet në vendin e 5-të në renditje do të kërkojë të forcojë pozitat përballë këtij kundërshtari mjaft vunerabël.

Parashikime të tjera, Serie A, Bundesliga, Premier League (21 Shkurt)

KampionatiSkuadraVSSkuadraOra (CES)Parashikimi i ndeshjesProbabiliteti
Serie AAC MilanVSInter3:00PMFiton Inter (2)1.90
Serie AAtalantaVSSSC Napoli6:00PMBarazim ose fiton Atalanta1.25
Serie ABeneventoVSRoma8:45PMShënojnë të dyja skuadrat1.61
BundesligaAugsburgVSBayer Leverkusen1:30PMFiton Bayer Leverkusen (2)1.60
BundesligaHertha BerlinVSRasenBallsport Leipzig3:30PMFiton Leipzig (2)1.65
BundesligaHoffenheimVSWerder Bremen6:00PMBarazim (X)3.50
Premier LeagueWest Ham UnitedVSTottenham Hotspur1:00PMBarazim (X) ose fiton West Ham United (1)1.50
Premier LeagueArsenalVSManchester City5:30PMFiton Manchester City (2)1.50
Premier LeagueManchester UnitedVSNewcastle United8:00PMShënohen mbi 2.5 gola1.53
Luaj bastin e rradhës në këto kompani bastesh!
bet365 Sports
5.0 rating
BET365 luaj në kompaninë më të famshme të basteve online!
Aplikohen kushtet e bonusit
Max deri në $100 kredite. Vetëm për të regjistruarit e rinj

Min. $5 deposit. Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

BetWinner Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

22bet Sports
5.0 rating
100% BONUS deri në 120 EUR mbi depozitën e parë.
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.

888 Sports
5.0 rating
Depozito 10 EUR merr 30 EUR free bet!
Aplikohen kushtet e bonusit
Vetëm për të regjistruarit e rinj

Kushtet dhe rregullat e pëdorimit të bonusit përcaktohen nga kompania dhe mund të ndryshohen në cdo kohë. Kontrolloni gjithmonë rregullat e bonusit përpara se të luani me bonus.


Pyetje të shpeshta!

Koeficientët e basteve janë “raporti midid shumës së bastit të vënë nga të gjitha palët bazuar në probabilitetin e parashikuar”

Për më tepër lexo: Si funksionojnë koeficientët e basteve?

Artikulli I mëposhtëm ju shpjegon me detaje se “Si të luajmë baste online”

Lexo më tepër ketu!

Si të hapim faqen e bet365 në Shqipëri?

( KLIKO KETU )

Gjithashtu ka 2 mënyra të tjera:

  1. Perdorni shërbimin VPN, ( KLIKO KETU ) dhe mund të aksesoni të gjitha faqet e basteve që nuk hapen në Shqipëri.

  1. Na kontaktoni për kompaninë që doni të regjistroheni dhe ne do të ju mundësojmë linkun përkatës.

Për support na shkruani në: support@baste-sportive.com

18 ose 21. Shtete të ndryshme kanë rregulla të ndryshme sa i përket moshës optimale për të luajtur bastore fizike ose online. Shumica e tyre kanë moshën 18 vjec. Ju kujtojmë që kompanitë do të kërkojnë dokument identifikimi për të vërtetuar moshën tuaj.

Po. Të gjitha kompanitë e basteve në faqen tonë mbajnë një licensë të rregullt dhe operojnë gjerësisht në shumicën e vendeve të botës brenda rregullave ndërkombëtare dhe ato shtetërore.

  1. Kartë identiteti ose Pasaportë e vlefshme. ( Foto e qartë që duhet dërguar në e-mail që kompania ju udhëzon )
  2. Kartë Krediti. ( Foto e pjesës përpara dhe mbrapa, mbuloni numrat e parë )
  3. Faturë telefoni, ose pasqyrë e llogarisë bankare. ( Për të verifikuar adresën ku jetoni )

Kjo ndodh vetëm një herë, më pas nuk keni nevojë për verifikime të tjera.

Transferimi i lekëve për të luajtur baste online është tepër i thjeshtë. Mjafton të keni një kartë krediti ose debiti. Mund të përdorni kartën tuaj ose mund të regjistroheni në kompani të transfertave elektronike si:

Load More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

New bookmakers
MansionBet
MansionBet

100% BONUS deri në 20 EUR mbi depozitën e parë!

Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Place bets with BetWinner and get an opportunity to win a new
Porsche 718 Spyder!!!!

X