Tag: baste live

April 30, 2020 0 331
Pandemia e coronavirus i dha një goditje të rëndë aktivitetit ekonomik në të gjithë botën. Kësaj goditjeje, sigurisht ...
September 17, 2019 0 258
Ne kulturen e shqiptareve, teknologjia mobile eshte pse po perhapet me shpejtesi eshte ndoshta nje nga prapambetjet me ...
March 8, 2019 0 390
Si dhe a mund te fitoj ne bastet sportive? Disa thone: “ Po ti mundesh te fitosh ne ...
February 20, 2019 1 298
Te jesh i sukseshem dhe te fitosh ne bastet live nuk duhet vetem Fat. Pervec fatit duhet dhe ...
September 25, 2018 0 339
Nje analize e hollesishme per lojtaret qe luajne baste live Interneti eshte bere i pashmangshem ne ditet e ...
New bookmakers
Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Karamba Sports
Karamba Sports

100% BONUS deri në 10 EUR mbi depozitën e parë.

22bet, platforma më e mirë online, qindra sporte dhe koeficientë tepër të lartë!!!

X