Tag: baste online

April 30, 2020 0 339
Pandemia e coronavirus i dha një goditje të rëndë aktivitetit ekonomik në të gjithë botën. Kësaj goditjeje, sigurisht ...
April 17, 2020 0 270
Tashme eshte bere fakt qe jeta sportive eshte transferuar online, sportdashesit kane ngelur te zhgenjyer nga kjo situate ...
November 8, 2019 1 395
Le te analizojme te gjithe procesin se si te luajme baste online Në ditët e sotme bastet janë ...
September 17, 2019 0 266
Ne kulturen e shqiptareve, teknologjia mobile eshte pse po perhapet me shpejtesi eshte ndoshta nje nga prapambetjet me ...
New bookmakers
Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Karamba Sports
Karamba Sports

100% BONUS deri në 10 EUR mbi depozitën e parë.

22bet, platforma më e mirë online, qindra sporte dhe koeficientë tepër të lartë!!!

X