Tag: koeficentet e ndeshjeve sot

January 15, 2021 0 35
Union Berlin vs Bayer Leverkusen Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 1.70 Si Union Berlin ashtu dhe Leverkusen duken ...
January 14, 2021 0 49
Arsenal vs Crystal Palace Fiton Arsenal, koeficient 1.53 Arsenal duket sikur ka bërë kthesën së fundmi, pas asaj ...
January 13, 2021 0 57
Tottenham Hotspur vs Fulham Fiton Tottenham Hotspur, koeficient 1.36 Tottenham mund të thuhet se do të ketë një ...
January 12, 2021 0 69
Burnley vs Manchester Shënohen mbi 2.5 gola, koeficient 1.72 Skuadra e Manchester United ka pësuar gol në të ...
January 11, 2021 0 88
Huesca vs Real Betis Shënohen mbi 2.5 gola (JO), koeficient 1.72 Skuadra e Huesca, e cila nuk nuk ...
January 10, 2021 0 107
Levante vs Eibar Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 1.75 Në 9 nga 11 ndeshjet e fundit që Levante ...
January 9, 2021 0 122
Granada vs Barcelona Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 1.66 Barcelona do të luajë përballë Granadës në një transfertë ...
New bookmakers
Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Karamba Sports
Karamba Sports

100% BONUS deri në 10 EUR mbi depozitën e parë.

22bet, platforma më e mirë online, qindra sporte dhe koeficientë tepër të lartë!!!

X