Tag: lajme nga sporti

November 11, 2019 0 60
Rodrigo, djaloshi i artë i Real Madrid Real Madrid do të udhëtojë për përballjen në transfertë ndaj Eibar ...
November 7, 2019 0 29
Zikaltrit e drejtuar nga Conte u mposhtën nga Dortmund në një ndeshje ku kryesonin me dy gola në ...
November 1, 2019 1 41
Kampionati gjerman fillon me Bayer Leverkusen vs Borussia BAYER LEVERKUSEN vs BORUSSIA MONCHENGLADBACH Kampionati gjerman një ndër më ...
October 31, 2019 0 42
Sporti ne shqiperi, nje veshtrim historik Ashtu si ne Europë edhe sporti ne shqiperi është sporti më popullor ...
October 30, 2019 1 32
Me ceremoninë e Topit të artë që po afron, France Football sapo ka botuar një intervistë me Cristiano ...
October 30, 2019 2 43
Klubi i Milanit, një histori suksesi dhe dështimi Klubi i Milanit, historia me në krye bosin italian Silvio ...
October 24, 2019 1 38
Topi i Arte prej vitesh është cmimi individual më prestigjioz që një futbollist mund të fitojë gjatë karrierës ...
October 18, 2019 0 39
Një ndeshje sportive tepër tërheqëse! EIBAR vs BARCELONA Katalanasit duket se janë duke u përmirësuar pas startit të ...
October 17, 2019 1 39
Premier League kthehet sërish me javën e 9  Pas pushimeve të kombëtareve, këtë fundjavë rikthehet, Premier League kampionati ...
October 17, 2019 0 31
Në momentin e krijimit të kombëtares së Kosovës, ndryshe ekipi i kosoves, entuziazmi në vend ishte i madh, ...
New bookmakers
Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

bet365 Sports
bet365 Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.