Tag: lajme nga sporti

November 11, 2019 0 619
Rodrigo, djaloshi i artë i Real Madrid Real Madrid do të udhëtojë për përballjen në transfertë ndaj Eibar ...
November 7, 2019 0 348
Zikaltrit e drejtuar nga Conte u mposhtën nga Dortmund në një ndeshje ku kryesonin me dy gola në ...
November 1, 2019 1 442
Kampionati gjerman fillon me Bayer Leverkusen vs Borussia BAYER LEVERKUSEN vs BORUSSIA MONCHENGLADBACH Kampionati gjerman një ndër më ...
October 31, 2019 0 428
Sporti ne shqiperi, nje veshtrim historik Ashtu si ne Europë edhe sporti ne shqiperi është sporti më popullor ...
October 30, 2019 1 407
Me ceremoninë e Topit të artë që po afron, France Football sapo ka botuar një intervistë me Cristiano ...
October 30, 2019 2 414
Klubi i Milanit, një histori suksesi dhe dështimi Klubi i Milanit, historia me në krye bosin italian Silvio ...
October 24, 2019 1 490
Topi i Arte prej vitesh është cmimi individual më prestigjioz që një futbollist mund të fitojë gjatë karrierës ...
October 18, 2019 0 398
Një ndeshje sportive tepër tërheqëse! EIBAR vs BARCELONA Katalanasit duket se janë duke u përmirësuar pas startit të ...
October 17, 2019 1 433
Premier League kthehet sërish me javën e 9  Pas pushimeve të kombëtareve, këtë fundjavë rikthehet, Premier League kampionati ...
October 17, 2019 0 399
Në momentin e krijimit të kombëtares së Kosovës, ndryshe ekipi i kosoves, entuziazmi në vend ishte i madh, ...
New bookmakers
MansionBet
MansionBet

100% BONUS deri në 20 EUR mbi depozitën e parë!

Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Place bets with BetWinner and get an opportunity to win a new
Porsche 718 Spyder!!!!

X