Tag: lajme sportive online

November 13, 2019 0 371
Kroati Luka Modric ka qenë zemra e mesfushës së Real Madrid gjatë kësaj dekade. I cilësuar si një ...
November 11, 2019 0 406
Rodrigo, djaloshi i artë i Real Madrid Real Madrid do të udhëtojë për përballjen në transfertë ndaj Eibar ...
November 7, 2019 0 240
Zikaltrit e drejtuar nga Conte u mposhtën nga Dortmund në një ndeshje ku kryesonin me dy gola në ...
November 5, 2019 0 290
Raheem Sterling, projectohet nga Real Madrid. Tashmë kanë kaluar 2 muaj nga mbyllja e merkatos së transferimeve, por ...
October 31, 2019 0 271
Sporti ne shqiperi, nje veshtrim historik Ashtu si ne Europë edhe sporti ne shqiperi është sporti më popullor ...
October 30, 2019 1 257
Me ceremoninë e Topit të artë që po afron, France Football sapo ka botuar një intervistë me Cristiano ...
October 30, 2019 2 284
Klubi i Milanit, një histori suksesi dhe dështimi Klubi i Milanit, historia me në krye bosin italian Silvio ...
October 24, 2019 1 344
Topi i Arte prej vitesh është cmimi individual më prestigjioz që një futbollist mund të fitojë gjatë karrierës ...
October 18, 2019 0 271
Një ndeshje sportive tepër tërheqëse! EIBAR vs BARCELONA Katalanasit duket se janë duke u përmirësuar pas startit të ...
October 17, 2019 1 282
Premier League kthehet sërish me javën e 9  Pas pushimeve të kombëtareve, këtë fundjavë rikthehet, Premier League kampionati ...
New bookmakers
Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Karamba Sports
Karamba Sports

100% BONUS deri në 10 EUR mbi depozitën e parë.

Place bets and win new products 2020 from Sony: PlayStation 5, Pulse 3D Headset and Bravia Ultra HD with BetWinner!!!

X