Tag: lajme sportive shqip

November 13, 2019 0 332
Kroati Luka Modric ka qenë zemra e mesfushës së Real Madrid gjatë kësaj dekade. I cilësuar si një ...
November 11, 2019 0 367
Rodrigo, djaloshi i artë i Real Madrid Real Madrid do të udhëtojë për përballjen në transfertë ndaj Eibar ...
November 7, 2019 0 225
Zikaltrit e drejtuar nga Conte u mposhtën nga Dortmund në një ndeshje ku kryesonin me dy gola në ...
November 5, 2019 0 251
Raheem Sterling, projectohet nga Real Madrid. Tashmë kanë kaluar 2 muaj nga mbyllja e merkatos së transferimeve, por ...
November 1, 2019 1 296
Kampionati gjerman fillon me Bayer Leverkusen vs Borussia BAYER LEVERKUSEN vs BORUSSIA MONCHENGLADBACH Kampionati gjerman një ndër më ...
October 31, 2019 0 243
Sporti ne shqiperi, nje veshtrim historik Ashtu si ne Europë edhe sporti ne shqiperi është sporti më popullor ...
October 30, 2019 2 263
Klubi i Milanit, një histori suksesi dhe dështimi Klubi i Milanit, historia me në krye bosin italian Silvio ...
October 24, 2019 1 314
Topi i Arte prej vitesh është cmimi individual më prestigjioz që një futbollist mund të fitojë gjatë karrierës ...
October 18, 2019 0 242
Një ndeshje sportive tepër tërheqëse! EIBAR vs BARCELONA Katalanasit duket se janë duke u përmirësuar pas startit të ...
October 18, 2019 1 236
1-Skuadrat luftojnë për humbje… Duket si një kuriozitet sportiv i pabesueshëm por ja që është i vërtetë. Dy ...
New bookmakers
Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Karamba Sports
Karamba Sports

100% BONUS deri në 10 EUR mbi depozitën e parë.

22bet, platforma më e mirë online, qindra sporte dhe koeficientë tepër të lartë!!!

X