Tag: ndeshje dhe parashikime

November 6, 2020 0 264
Everton vs Manchester United Fiton Everton, koef. 2.9 Kjo sfidë është padyshim një përballje interesante dhe me rëndësi ...
October 24, 2020 0 251
Juventus vs Verona Fiton Juventus dhe shënohen mbi 2.5 gola, koef. 2.1 Sugjerojmë këtë bast të kombinuar në ...
October 23, 2020 0 219
Manchester United vs Chelsea  Shënohen mbi 2.5 gola, koef. 1.6 Të dyja skuadrat do të kërkojnë fitoren ...
October 19, 2020 0 227
Le ti hedhim një vështrim ndeshjeve që ekspertët tanë ofrojne për parashikime të Champions League. Dynamo Kiev vs ...
October 17, 2020 0 209
Premier League Everton vs Liverpool  Barazim, koef. 4.2 Padyshim që në përballje të tilla është e vështirë ...
October 13, 2020 0 232
Parashikime ndeshjesh – UEFA Nations League Angli vs Danimarkë  Fiton Anglia, koef. 1.68 Anglia i ka fituar ...
October 12, 2020 0 217
Gjermani vs Zvicër  Të dyja skuadrat shënojnë, koef. 1.8 Gjermania fitoi përballë Ukrainës në fundjavë dhe pritet ...
November 9, 2019 0 291
Le të ndjekim një analizë për disa ndeshje të Premier League për një bast më të sigurtë! CHELSEA ...
November 1, 2019 1 279
Skedina sot, parashikimet me koeficentët përkatës Fundjava është pjesa e javës ku ndeshjet e futbollit mbushin cdo orar ...
November 1, 2019 1 295
Kampionati gjerman fillon me Bayer Leverkusen vs Borussia BAYER LEVERKUSEN vs BORUSSIA MONCHENGLADBACH Kampionati gjerman një ndër më ...
New bookmakers
Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Karamba Sports
Karamba Sports

100% BONUS deri në 10 EUR mbi depozitën e parë.

22bet, platforma më e mirë online, qindra sporte dhe koeficientë tepër të lartë!!!

X