Tag: ndeshjet e javes

December 16, 2020 0 205
Barcelona vs Real Sociedad Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 1.2 Pavarësisht se Barcelona ka shfaqur një formë nën ...
November 9, 2019 0 319
Le të ndjekim një analizë për disa ndeshje të Premier League për një bast më të sigurtë! CHELSEA ...
November 1, 2019 1 298
Skedina sot, parashikimet me koeficentët përkatës Fundjava është pjesa e javës ku ndeshjet e futbollit mbushin cdo orar ...
November 1, 2019 1 302
Kampionati gjerman fillon me Bayer Leverkusen vs Borussia BAYER LEVERKUSEN vs BORUSSIA MONCHENGLADBACH Kampionati gjerman një ndër më ...
October 29, 2019 1 282
Kampionati spanjoll dhe ndeshjet e rekomanduara për skedinën tuaj të rradhës ALAVES vs ATLETICO Alaves ndodhet vetëm 2 ...
October 18, 2019 0 259
Një ndeshje sportive tepër tërheqëse! EIBAR vs BARCELONA Katalanasit duket se janë duke u përmirësuar pas startit të ...
New bookmakers
Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Karamba Sports
Karamba Sports

100% BONUS deri në 10 EUR mbi depozitën e parë.

Place bets and win new products 2020 from Sony: PlayStation 5, Pulse 3D Headset and Bravia Ultra HD with BetWinner!!!

X