Tag: parashikime bastesh

January 19, 2021 0 12
Leicester City vs Chelsea Fiton Leicester City, koeficient 2.87 Asgjë nuk është e sigurt në supersfidën mes Leicester ...
January 13, 2021 0 69
Tottenham Hotspur vs Fulham Fiton Tottenham Hotspur, koeficient 1.36 Tottenham mund të thuhet se do të ketë një ...
January 10, 2021 0 118
Levante vs Eibar Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 1.75 Në 9 nga 11 ndeshjet e fundit që Levante ...
January 4, 2021 0 134
Southampton vs Liverpool Fiton Liverpool, koeficient 1.61 Liverpool dështoi të fitonte ndeshjen e fundit të 2020 përballë New ...
December 13, 2020 0 199
Barcelona vs Levante Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 1.57 Nga 8 ndeshjet e fundit të zhvilluara në La ...
December 12, 2020 0 200
Real Madrid vs Atletico Madrid Barazim, koeficient 3.3 Super-ndeshja e kësaj jave në La Liga është sigurisht derbi ...
December 5, 2020 1 921
Manchester City vs Fulham Shënohen mbi 4 gola, koeficient 1.75 Skuadra e Pep Guardiolës arriti të shënonte 5 ...
December 1, 2020 0 309
Atletico Madrid vs Bayern Munich Fiton Bayern Munich, koeficienti. 2.25 Gjigandët gjermanë jo vetëm vijnë si kampionët në ...
November 26, 2020 0 288
Tottenham Hotspur vs Ludogorets Fiton Tottenham pa pësuar gol, koef.1.6 Tottenham është skuadra favorite në këtë takim. Skuadra ...
November 24, 2020 0 268
Krasnodar vs Sevilla Fiton Sevilla, koeficienti 1.65 Krasnodar ka humbur 5 nga 6 ndeshjet e fundit në të ...
New bookmakers
Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Karamba Sports
Karamba Sports

100% BONUS deri në 10 EUR mbi depozitën e parë.

22bet, platforma më e mirë online, qindra sporte dhe koeficientë tepër të lartë!!!

X