Tag: parashikime bundesliga

January 10, 2021 0 127
Levante vs Eibar Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 1.75 Në 9 nga 11 ndeshjet e fundit që Levante ...
December 15, 2020 0 200
Real Madrid vs Athletic Bilbao Fiton Real Madrid, koeficient 1.15 Gjigandët e Real Madrid nuk janë mposhtur nga ...
December 5, 2020 0 233
Schalke 04 vs Bayer Leverkusen Fiton Bayer Leverkusen dhe shënohen mbi 2 gola, koeficient 1.3 Schalke e vendit ...
New bookmakers
Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Karamba Sports
Karamba Sports

100% BONUS deri në 10 EUR mbi depozitën e parë.

Place bets and win new products 2020 from Sony: PlayStation 5, Pulse 3D Headset and Bravia Ultra HD with BetWinner!!!

X