Tag: parashikime champions league

February 17, 2021 0 127
FC Porto vs Juventus Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 1.95 Përballja mes Porto dhe Juventus pritet të ofrojë ...
February 16, 2021 0 136
Barcelona vs PSG Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 1.50 Barcelona, megjithëse cilësohet në një moment delikat jo vetëm ...
December 15, 2020 0 328
Real Madrid vs Athletic Bilbao Fiton Real Madrid, koeficient 1.15 Gjigandët e Real Madrid nuk janë mposhtur nga ...
December 12, 2020 0 370
Real Madrid vs Atletico Madrid Barazim, koeficient 3.3 Super-ndeshja e kësaj jave në La Liga është sigurisht derbi ...
December 9, 2020 0 367
Inter Milan vs Shakhtar Donetsk Barazim ose fiton Shakhtar Donetsk, koeficient 3.5 Në pamje të parë një sukses ...
December 8, 2020 0 384
Barcelona vs Juventus Fiton Barcelona, koeficient 2.05 Barcelona mund të jetë duke kaluar një moment mjaft të vështirë ...
December 1, 2020 0 549
Atletico Madrid vs Bayern Munich Fiton Bayern Munich, koeficienti. 2.25 Gjigandët gjermanë jo vetëm vijnë si kampionët në ...
November 25, 2020 0 602
Atletico Madrid vs Lokomotiv Moscow Fiton Atletico pa pësuar gol, koeficienti. 1.7 Atletico e ka mbajtur portën të ...
November 3, 2020 0 341
Ferencvarosi vs Juventus Fiton Juventus pa pësuar gol, koef. 1.8 Juventus udhëton drejt Hungarisë për tu përballur në ...
November 3, 2020 1 362
Porto vs Marseille Fiton Porto, koef.1.8 Historia në këtë takim flet në favor të Porto. Në historinë e ...
New bookmakers
MansionBet
MansionBet

100% BONUS deri në 20 EUR mbi depozitën e parë!

Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

22bet sports, kompania më e mirë për 2020, koeficientët më të lartë treg!!!!

X