Tag: parashikime futboll

December 27, 2020 0 204
Leeds vs Burnley Shënohen mbi 2.5 gola, koeficienti 1.57 Ndeshjet që Leeds ka zhvilluar në Premier League këtë ...
December 12, 2020 0 214
Real Madrid vs Atletico Madrid Barazim, koeficient 3.3 Super-ndeshja e kësaj jave në La Liga është sigurisht derbi ...
December 9, 2020 0 227
Inter Milan vs Shakhtar Donetsk Barazim ose fiton Shakhtar Donetsk, koeficient 3.5 Në pamje të parë një sukses ...
December 8, 2020 0 247
Barcelona vs Juventus Fiton Barcelona, koeficient 2.05 Barcelona mund të jetë duke kaluar një moment mjaft të vështirë ...
December 5, 2020 0 231
Schalke 04 vs Bayer Leverkusen Fiton Bayer Leverkusen dhe shënohen mbi 2 gola, koeficient 1.3 Schalke e vendit ...
December 5, 2020 1 933
Manchester City vs Fulham Shënohen mbi 4 gola, koeficient 1.75 Skuadra e Pep Guardiolës arriti të shënonte 5 ...
December 2, 2020 0 281
Borussia Dortmund vs Lazio Shënon Erling Haaland golin e parë, koef. 2.5 Talenti norvegjez ka shënuar deri më ...
December 1, 2020 0 325
Atletico Madrid vs Bayern Munich Fiton Bayern Munich, koeficienti. 2.25 Gjigandët gjermanë jo vetëm vijnë si kampionët në ...
November 26, 2020 0 293
Tottenham Hotspur vs Ludogorets Fiton Tottenham pa pësuar gol, koef.1.6 Tottenham është skuadra favorite në këtë takim. Skuadra ...
November 24, 2020 0 278
Krasnodar vs Sevilla Fiton Sevilla, koeficienti 1.65 Krasnodar ka humbur 5 nga 6 ndeshjet e fundit në të ...
New bookmakers
Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Karamba Sports
Karamba Sports

100% BONUS deri në 10 EUR mbi depozitën e parë.

Place bets and win new products 2020 from Sony: PlayStation 5, Pulse 3D Headset and Bravia Ultra HD with BetWinner!!!

X