Tag: parashikime la liga

January 11, 2021 0 88
Huesca vs Real Betis Shënohen mbi 2.5 gola (JO), koeficient 1.72 Skuadra e Huesca, e cila nuk nuk ...
January 10, 2021 0 107
Levante vs Eibar Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 1.75 Në 9 nga 11 ndeshjet e fundit që Levante ...
January 9, 2021 0 122
Granada vs Barcelona Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 1.66 Barcelona do të luajë përballë Granadës në një transfertë ...
January 4, 2021 0 131
Southampton vs Liverpool Fiton Liverpool, koeficient 1.61 Liverpool dështoi të fitonte ndeshjen e fundit të 2020 përballë New ...
December 22, 2020 1 173
Villarreal vs Athletic Bilbao Fiton Villarreal, koeficient 1.90 Skuadra e Villarreal është e pamposhtur në shtëpinë se saj, ...
December 15, 2020 0 184
Real Madrid vs Athletic Bilbao Fiton Real Madrid, koeficient 1.15 Gjigandët e Real Madrid nuk janë mposhtur nga ...
New bookmakers
Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Karamba Sports
Karamba Sports

100% BONUS deri në 10 EUR mbi depozitën e parë.

22bet, platforma më e mirë online, qindra sporte dhe koeficientë tepër të lartë!!!

X