Tag: parashikime ndeshjesh bundesliga

January 16, 2021 0 7
Fulham vs Chelsea Fiton Chelsea, koeficient 1.50 Chelsea do të përballet me Fulham në transfertë këtë të shtunë, ...
January 15, 2021 0 35
Union Berlin vs Bayer Leverkusen Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 1.70 Si Union Berlin ashtu dhe Leverkusen duken ...
January 9, 2021 0 122
Granada vs Barcelona Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 1.66 Barcelona do të luajë përballë Granadës në një transfertë ...
January 8, 2021 0 98
Celta Vigo vs Villarreal Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 1.80 Një përballje e fortë pritet të jetë ajo ...
January 4, 2021 0 131
Southampton vs Liverpool Fiton Liverpool, koeficient 1.61 Liverpool dështoi të fitonte ndeshjen e fundit të 2020 përballë New ...
New bookmakers
Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Karamba Sports
Karamba Sports

100% BONUS deri në 10 EUR mbi depozitën e parë.

22bet, platforma më e mirë online, qindra sporte dhe koeficientë tepër të lartë!!!

X