Tag: parashikime ndeshjesh la liga

January 19, 2021 0 12
Leicester City vs Chelsea Fiton Leicester City, koeficient 2.87 Asgjë nuk është e sigurt në supersfidën mes Leicester ...
January 12, 2021 0 84
Burnley vs Manchester Shënohen mbi 2.5 gola, koeficient 1.72 Skuadra e Manchester United ka pësuar gol në të ...
January 8, 2021 0 110
Celta Vigo vs Villarreal Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 1.80 Një përballje e fortë pritet të jetë ajo ...
New bookmakers
Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Karamba Sports
Karamba Sports

100% BONUS deri në 10 EUR mbi depozitën e parë.

22bet, platforma më e mirë online, qindra sporte dhe koeficientë tepër të lartë!!!

X