Tag: parashikime ndeshjesh premier league

January 16, 2021 0 7
Fulham vs Chelsea Fiton Chelsea, koeficient 1.50 Chelsea do të përballet me Fulham në transfertë këtë të shtunë, ...
January 14, 2021 0 49
Arsenal vs Crystal Palace Fiton Arsenal, koeficient 1.53 Arsenal duket sikur ka bërë kthesën së fundmi, pas asaj ...
January 13, 2021 0 57
Tottenham Hotspur vs Fulham Fiton Tottenham Hotspur, koeficient 1.36 Tottenham mund të thuhet se do të ketë një ...
January 12, 2021 0 70
Burnley vs Manchester Shënohen mbi 2.5 gola, koeficient 1.72 Skuadra e Manchester United ka pësuar gol në të ...
January 4, 2021 0 131
Southampton vs Liverpool Fiton Liverpool, koeficient 1.61 Liverpool dështoi të fitonte ndeshjen e fundit të 2020 përballë New ...
December 26, 2020 0 123
Arsenal vs Chelsea Fiton Chelsea, koeficient 1.90 Skuadra e Arsenal ka fituar vetëm 1 nga 10 përballjet e ...
December 5, 2020 1 917
Manchester City vs Fulham Shënohen mbi 4 gola, koeficient 1.75 Skuadra e Pep Guardiolës arriti të shënonte 5 ...
New bookmakers
Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Karamba Sports
Karamba Sports

100% BONUS deri në 10 EUR mbi depozitën e parë.

22bet, platforma më e mirë online, qindra sporte dhe koeficientë tepër të lartë!!!

X