Tag: parashikime ndeshjesh serie a

January 16, 2021 0 7
Fulham vs Chelsea Fiton Chelsea, koeficient 1.50 Chelsea do të përballet me Fulham në transfertë këtë të shtunë, ...
January 9, 2021 0 122
Granada vs Barcelona Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 1.66 Barcelona do të luajë përballë Granadës në një transfertë ...
January 6, 2021 0 142
Lazio vs Fiorentina Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 1.70 Lazio do të përballet me Fiorentinën në një ndeshje ...
New bookmakers
Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Karamba Sports
Karamba Sports

100% BONUS deri në 10 EUR mbi depozitën e parë.

22bet, platforma më e mirë online, qindra sporte dhe koeficientë tepër të lartë!!!

X