Tag: parashikime ndeshjesh sot

December 27, 2020 0 171
Leeds vs Burnley Shënohen mbi 2.5 gola, koeficienti 1.57 Ndeshjet që Leeds ka zhvilluar në Premier League këtë ...
December 15, 2020 0 182
Real Madrid vs Athletic Bilbao Fiton Real Madrid, koeficient 1.15 Gjigandët e Real Madrid nuk janë mposhtur nga ...
December 5, 2020 1 915
Manchester City vs Fulham Shënohen mbi 4 gola, koeficient 1.75 Skuadra e Pep Guardiolës arriti të shënonte 5 ...
December 1, 2020 0 295
Atletico Madrid vs Bayern Munich Fiton Bayern Munich, koeficienti. 2.25 Gjigandët gjermanë jo vetëm vijnë si kampionët në ...
November 3, 2020 1 205
Porto vs Marseille Fiton Porto, koef.1.8 Historia në këtë takim flet në favor të Porto. Në historinë e ...
October 24, 2020 0 251
Juventus vs Verona Fiton Juventus dhe shënohen mbi 2.5 gola, koef. 2.1 Sugjerojmë këtë bast të kombinuar në ...
October 19, 2020 0 226
Le ti hedhim një vështrim ndeshjeve që ekspertët tanë ofrojne për parashikime të Champions League. Dynamo Kiev vs ...
October 17, 2020 0 208
Premier League Everton vs Liverpool  Barazim, koef. 4.2 Padyshim që në përballje të tilla është e vështirë ...
October 13, 2020 0 231
Parashikime ndeshjesh – UEFA Nations League Angli vs Danimarkë  Fiton Anglia, koef. 1.68 Anglia i ka fituar ...
October 12, 2020 0 217
Gjermani vs Zvicër  Të dyja skuadrat shënojnë, koef. 1.8 Gjermania fitoi përballë Ukrainës në fundjavë dhe pritet ...
New bookmakers
Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Karamba Sports
Karamba Sports

100% BONUS deri në 10 EUR mbi depozitën e parë.

22bet, platforma më e mirë online, qindra sporte dhe koeficientë tepër të lartë!!!

X