Tag: parashikime ndeshjesh

January 23, 2021 0 7
Aston Villa vs Newcastle Fiton Aston Villa, koeficient 1.45 Skuadra e Aston Villa duket mjaft favorite në përballjen ...
January 22, 2021 0 40
Levante vs Valladolid Fiton Levante, koeficient 2.05 Skuadra e Levante ia ka dalë të fitojë 4 ndeshjet e ...
January 21, 2021 0 57
Liverpool vs Burnley Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 2.20 Liverpool është padyshim favoriti kryesor në përballjen mes tyre ...
January 20, 2021 0 57
Manchester City vs Aston Villa Shënohen mbi 2.5 gola, koeficient 1.44 Manchester City ia ka dalë të mbajë ...
January 19, 2021 0 82
Leicester City vs Chelsea Fiton Leicester City, koeficient 2.87 Asgjë nuk është e sigurt në supersfidën mes Leicester ...
January 18, 2021 0 77
Arsenal vs Newcastle Shënohen mbi 2.5 gola (JO), koeficient 2.00 3 nga 4 përballjet e fundit mes Arsenal ...
January 17, 2021 0 86
Liverpool vs Manchester United Fiton Liverpool, koeficient 1.95 Një super përballje vjen këtë javë në Premier League, pikërisht ...
January 16, 2021 0 84
Fulham vs Chelsea Fiton Chelsea, koeficient 1.50 Chelsea do të përballet me Fulham në transfertë këtë të shtunë, ...
January 15, 2021 0 93
Union Berlin vs Bayer Leverkusen Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 1.70 Si Union Berlin ashtu dhe Leverkusen duken ...
January 14, 2021 0 91
Arsenal vs Crystal Palace Fiton Arsenal, koeficient 1.53 Arsenal duket sikur ka bërë kthesën së fundmi, pas asaj ...
New bookmakers
Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Karamba Sports
Karamba Sports

100% BONUS deri në 10 EUR mbi depozitën e parë.

Place bets and win new products 2020 from Sony: PlayStation 5, Pulse 3D Headset and Bravia Ultra HD with BetWinner!!!

X