Tag: parashikime serie a

January 22, 2021 0 50
Levante vs Valladolid Fiton Levante, koeficient 2.05 Skuadra e Levante ia ka dalë të fitojë 4 ndeshjet e ...
January 15, 2021 0 98
Union Berlin vs Bayer Leverkusen Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 1.70 Si Union Berlin ashtu dhe Leverkusen duken ...
January 11, 2021 0 167
Huesca vs Real Betis Shënohen mbi 2.5 gola (JO), koeficient 1.72 Skuadra e Huesca, e cila nuk nuk ...
January 10, 2021 0 127
Levante vs Eibar Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 1.75 Në 9 nga 11 ndeshjet e fundit që Levante ...
December 22, 2020 1 187
Villarreal vs Athletic Bilbao Fiton Villarreal, koeficient 1.90 Skuadra e Villarreal është e pamposhtur në shtëpinë se saj, ...
December 5, 2020 0 233
Schalke 04 vs Bayer Leverkusen Fiton Bayer Leverkusen dhe shënohen mbi 2 gola, koeficient 1.3 Schalke e vendit ...
New bookmakers
Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Karamba Sports
Karamba Sports

100% BONUS deri në 10 EUR mbi depozitën e parë.

Place bets and win new products 2020 from Sony: PlayStation 5, Pulse 3D Headset and Bravia Ultra HD with BetWinner!!!

X