Tag: parashikimet e ndeshjeve per neser

January 13, 2021 0 57
Tottenham Hotspur vs Fulham Fiton Tottenham Hotspur, koeficient 1.36 Tottenham mund të thuhet se do të ketë një ...
January 6, 2021 0 142
Lazio vs Fiorentina Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 1.70 Lazio do të përballet me Fiorentinën në një ndeshje ...
January 3, 2021 0 92
Chelsea vs Manchester City Shënohen jo më shumë se 2.5 gola, koeficient 2.10 Premier League rikthehet këtë vit ...
December 22, 2020 1 173
Villarreal vs Athletic Bilbao Fiton Villarreal, koeficient 1.90 Skuadra e Villarreal është e pamposhtur në shtëpinë se saj, ...
December 20, 2020 0 204
Eibar vs Real Madrid Fiton Real Madrid, koeficient 1.5 Gjigandët e Real Madrid ia kanë dalë të fitojnë ...
December 19, 2020 1 220
Barcelona vs Valencia Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 1.66 Barcelona do të kërkojë ndaj Valencia fitoren e tretë ...
New bookmakers
Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Karamba Sports
Karamba Sports

100% BONUS deri në 10 EUR mbi depozitën e parë.

22bet, platforma më e mirë online, qindra sporte dhe koeficientë tepër të lartë!!!

X