Tag: real madrid

November 13, 2019 0 338
Kroati Luka Modric ka qenë zemra e mesfushës së Real Madrid gjatë kësaj dekade. I cilësuar si një ...
November 5, 2019 0 255
Raheem Sterling, projectohet nga Real Madrid. Tashmë kanë kaluar 2 muaj nga mbyllja e merkatos së transferimeve, por ...
October 15, 2019 4 223
Real Madrid e ka nisur sezonin 2019/2020 mes një atmosfere pasigurie dhe presioni. Polemikat mes Zidane dhe Bale, ...
October 12, 2019 2 279
Real Madrid-Barcelona ka qenë gjithmonë një nga përballjet më të shumëpritura në botën e futbollit. Miliona fansa në ...
New bookmakers
Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Karamba Sports
Karamba Sports

100% BONUS deri në 10 EUR mbi depozitën e parë.

22bet, platforma më e mirë online, qindra sporte dhe koeficientë tepër të lartë!!!

X