Tag: skedina dhe parashikime

November 24, 2020 0 259
Krasnodar vs Sevilla Fiton Sevilla, koeficienti 1.65 Krasnodar ka humbur 5 nga 6 ndeshjet e fundit në të ...
October 24, 2020 0 251
Juventus vs Verona Fiton Juventus dhe shënohen mbi 2.5 gola, koef. 2.1 Sugjerojmë këtë bast të kombinuar në ...
October 17, 2020 0 209
Premier League Everton vs Liverpool  Barazim, koef. 4.2 Padyshim që në përballje të tilla është e vështirë ...
November 13, 2019 0 333
Inteligent Integrated Software Cfare eshte KaramBot? KaramBot eshte nje software qe rekomandon betin tuaj, ju ndihmon si te ...
November 1, 2019 1 279
Skedina sot, parashikimet me koeficentët përkatës Fundjava është pjesa e javës ku ndeshjet e futbollit mbushin cdo orar ...
New bookmakers
Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Karamba Sports
Karamba Sports

100% BONUS deri në 10 EUR mbi depozitën e parë.

22bet, platforma më e mirë online, qindra sporte dhe koeficientë tepër të lartë!!!

X