Tag: skedina e dites parashikimet

February 24, 2021 0 70
Atalanta vs Real Madrid Fiton Atalanta, koeficient 2.30 Skuadra e Atalantës ka humbur vetëm 1 nga 20 ndeshjet ...
February 22, 2021 0 74
Brighton vs Crystal Palace Fiton Brighton, koeficient 1.66 Vizitorët e Crystal Palace kanë një detyrë të vështirë përballë ...
February 17, 2021 0 96
FC Porto vs Juventus Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 1.95 Përballja mes Porto dhe Juventus pritet të ofrojë ...
New bookmakers
MansionBet
MansionBet

100% BONUS deri në 20 EUR mbi depozitën e parë!

Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Place bets with BetWinner and get an opportunity to win a new
Porsche 718 Spyder!!!!

X