Parashikime Ndeshjesh

November 24, 2020 0 15
Krasnodar vs Sevilla Fiton Sevilla, koeficienti 1.65 Krasnodar ka humbur 5 nga 6 ndeshjet e fundit në të ...
November 20, 2020 0 40
Tottenham vs Manchester City Shënojnë të dyja skuadrat dhe shëohen mbi 2.5 gola, koeficienti 1.85 Tottenham ka një ...
November 17, 2020 0 42
Francë vs Suedi Fiton Franca, koef. 1.55 Kampionët e Botës do të kërkojnë me patjetër fitoren në këtë ...
November 13, 2020 0 42
Suedi vs Kroaci Shënojnë të dyja ekipet, koef. 1.9 Suedia dhe Kroacia e kanë pasur të vështirë aventurën ...
November 11, 2020 0 44
Hungari vs Islandë Fiton Hungaria, koef. 2.4 Skuadra fituese e kësaj ndeshjeje do të ketë mundësinë të luajë ...
November 6, 2020 0 65
Everton vs Manchester United Fiton Everton, koef. 2.9 Kjo sfidë është padyshim një përballje interesante dhe me rëndësi ...
November 4, 2020 0 59
Ludogorets vs Tottenham Fiton Tottenham dhe shënojnë të dyja skuadrat, koef. 2.75 Ky bast i sugjeruar duket mjaft ...
November 3, 2020 0 54
Ferencvarosi vs Juventus Fiton Juventus pa pësuar gol, koef. 1.8 Juventus udhëton drejt Hungarisë për tu përballur në ...
November 3, 2020 1 47
Porto vs Marseille Fiton Porto, koef.1.8 Historia në këtë takim flet në favor të Porto. Në historinë e ...
October 24, 2020 0 41
Juventus vs Verona Fiton Juventus dhe shënohen mbi 2.5 gola, koef. 2.1 Sugjerojmë këtë bast të kombinuar në ...

Parashikime, analiza që ndihmojnë vizitoret tanë të zgjedhin skedinën e duhur. Percaktim i koeficienteve që ndihmon në rezultatin final.

New bookmakers
Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

bet365 Sports
bet365 Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.