Primeira Liga

February 22, 2021 0 74
Brighton vs Crystal Palace Fiton Brighton, koeficient 1.66 Vizitorët e Crystal Palace kanë një detyrë të vështirë përballë ...
February 16, 2021 0 101
Barcelona vs PSG Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 1.50 Barcelona, megjithëse cilësohet në një moment delikat jo vetëm ...
February 8, 2021 1 116
Leeds vs Crystal Palace Barazim ose fiton Crystal Palace, koeficient 2.00 Skuadra e Leeds ka fituar vetëm 3 ...
February 5, 2021 0 149
Fiorentina vs Inter Milan Barazim ose fiton Fiorentina, koeficient 2.37 Skuadra e Fiorentinës është e pamposhtur në 6 ...
February 4, 2021 0 138
Tottenham Hotspur vs Chelsea Fiton Chelsea, koeficient 2.05 Në 4 përballjet e fundit me skuadrën e Tottenham Hotspur, ...
February 1, 2021 0 306
Real Betis vs Osasuna Fiton Real Betis, koeficient 1.85 Real Betis ka fituar 5 dhe ka barazuar vetëm ...
January 25, 2021 0 161
Athletic Bilbao vs Getafe Shënohen mbi 2.5 gola (JO), koeficient 1.40 Në 4 nga 5 ndeshjet e fundit ...
January 18, 2021 0 183
Arsenal vs Newcastle Shënohen mbi 2.5 gola (JO), koeficient 2.00 3 nga 4 përballjet e fundit mes Arsenal ...
New bookmakers
MansionBet
MansionBet

100% BONUS deri në 20 EUR mbi depozitën e parë!

Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Place bets with BetWinner and get an opportunity to win a new
Porsche 718 Spyder!!!!

X