Parashikime Ndeshjesh

Rubrika e re me parashikime ndeshjesh!

Ka një trend të madh sa i përket kërkimit për parashikime ndeshjesh nga vizitorët dhe të apasionuarit e basteve sportive online. Për këtë arsye menduam të hapim rubrikën tonë më të re me parashikime ndeshjesh.

parashikime ndeshjesh

Si funksionojnë parashikimet e ndeshjeve?

Pikë së pari gjithsecili nga ju duhet të dijë që parashikimet e ndeshjeve për skedinën tuaj të rradhës nuk janë formula magjike, të cilat do tju nxjerrin fitues të mijëra eurove.

Parashikimet e ndeshjeve janë analiza të specialistëve apo gazetarëve që me punën e tyre ditore arrijnë të japin këshilla dhe orientime se si ju duhet të vendosni skedinën tuaj të rradhës.

Nga kontaktet që kemi pasur shumica e lojtarëve tanë janë shprehur se këto parashikime ndeshjesh në rubrikën tonë I kanë ndihmuar ata të kuptojnë më mirë rezultatet e ndeshjeve në përgjithesi, kombinacionet e basteve quajtur ndryshe “combo bet

Lexo me teper rreth koeficienteve te basteve!

Mos harroni, shumë nga kompanitë e basteve ofrojnë opsionin “cashout” që do të thotë ju mund të terhiqeni nga basti juaj plotësisht ose pjesërisht.

Rezultatet e mëparshme të ndeshjeve dhe performanca e skuadrave te futbollit në kampionate të ndryshme, duke përfshirë edhe performancën e lojtarëve më të mirë bën qe ne të ju ofrojmë një përmbledhje për parashikime ndeshjesh në futboll përgjithësisht.

Cfarë përfshihet në parashikimet e ndeshjeve?

Kampionatet më të ndjekura sigurisht:

Në menyrë që të mos humbni artikujt e ri për parashikimet e ditës ju këshillojmë që të regjistroheni për të marrë artikujt më të fundit në inbox. Në fund të faqes thjesht vendosni e-mailin tuaj.

Mor harroni parashikimet janë orientim për skedinën tuaj të rradhës dhe jo Formula MAGJIKE që do tju bëjë të pasur.

Regjistrohu në një kompani bastesh dhe përfito BONUS FALAS për skedinën e parë!

Artikujt e fundit
November 26, 2020 0 100
Tottenham Hotspur vs Ludogorets Fiton Tottenham pa pësuar gol, koef.1.6 Tottenham është skuadra favorite në këtë takim. Skuadra e Mourinho ka arritur ta mbajë portën të paprekur 4 herë në ...
November 25, 2020 0 107
Atletico Madrid vs Lokomotiv Moscow Fiton Atletico pa pësuar gol, koeficienti. 1.7 Atletico e ka mbajtur portën të paprekur në 4 nga 5 ndeshjet e fundit që kanë luajtur në ...
November 24, 2020 0 102
Krasnodar vs Sevilla Fiton Sevilla, koeficienti 1.65 Krasnodar ka humbur 5 nga 6 ndeshjet e fundit në të gjitha kompeticionet, pra forma e tyre aktuale është mjaft negative. Në krahun ...
November 20, 2020 0 135
Tottenham vs Manchester City Shënojnë të dyja skuadrat dhe shënohen mbi 2.5 gola, koeficienti 1.85 Tottenham ka një mesatare prej 2.37 golash për ndeshje në Premier League dhe gjithashtu nuk ...
November 17, 2020 0 110
Francë vs Suedi Fiton Franca, koef. 1.55 Kampionët e Botës do të kërkojnë me patjetër fitoren në këtë ndeshje për të përfunduar në vendin e parë në grup dhe të ...
November 13, 2020 0 115
Suedi vs Kroaci Shënojnë të dyja ekipet, koef. 1.9 Suedia dhe Kroacia e kanë pasur të vështirë aventurën në Nations League deri tani, duke mbetur kështu nën hijen e dy ...
November 11, 2020 0 110
Hungari vs Islandë Fiton Hungaria, koef. 2.4 Skuadra fituese e kësaj ndeshjeje do të ketë mundësinë të luajë në Europianin e vitit të ardhshëm, prandaj ka për të qenë  një ...
November 6, 2020 0 135
Everton vs Manchester United Fiton Everton, koef. 2.9 Kjo sfidë është padyshim një përballje interesante dhe me rëndësi për dy ekipet. Everton bëri një nisje të shkëlqyer të sezonit, por ...
November 4, 2020 0 124
Ludogorets vs Tottenham Fiton Tottenham dhe shënojnë të dyja skuadrat, koef. 2.75 Ky bast i sugjeruar duket mjaft i mundshëm të plotësohet në ndeshjet e Tottenham gjatë këtij sezoni. Skuadra ...
November 3, 2020 0 111
Ferencvarosi vs Juventus Fiton Juventus pa pësuar gol, koef. 1.8 Juventus udhëton drejt Hungarisë për tu përballur në transfertë me Ferencvaros. Bardhezinjtë vijnë nga një humbje ndaj Barcelonës, por në ...
New bookmakers
Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

bet365 Sports
bet365 Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.