Parashikime Ndeshjesh

Rubrika e re me parashikime ndeshjesh!

Ka një trend të madh sa i përket kërkimit për “parashikime ndeshjesh” nga vizitorët dhe të apasionuarit e basteve sportive online. Për këtë arsye menduam të hapim rubrikën tonë më të re me parashikime dhe rezultate ndeshjesh.

parashikime ndeshjesh

Si funksionojnë parashikimet e ndeshjeve?

Pikë së pari gjithsecili nga ju duhet të dijë që parashikimet e ndeshjeve për skedinën tuaj të rradhës nuk janë formula magjike, të cilat do tju nxjerrin fitues të mijëra eurove.

Parashikimet e ndeshjeve janë analiza të specialistëve apo gazetarëve që me punën e tyre ditore arrijnë të japin këshilla dhe orientime se si ju duhet të vendosni skedinën tuaj të rradhës.

Nga kontaktet që kemi pasur shumica e lojtarëve tanë janë shprehur se këto parashikime ndeshjesh në rubrikën tonë I kanë ndihmuar ata të kuptojnë më mirë rezultatet e ndeshjeve në përgjithesi, kombinacionet e basteve quajtur ndryshe “combo bet

Lexo me teper rreth koeficienteve te basteve!

Mos harroni, shumë nga kompanitë e basteve ofrojnë opsionin “cashout” që do të thotë ju mund të terhiqeni nga basti juaj plotësisht ose pjesërisht.

Rezultatet e mëparshme të ndeshjeve dhe performanca e skuadrave te futbollit në kampionate të ndryshme, duke përfshirë edhe performancën e lojtarëve më të mirë bën qe ne të ju ofrojmë një përmbledhje për parashikime ndeshjesh në futboll përgjithësisht.

Cfarë përfshihet në parashikimet e ndeshjeve?

Sigurisht kampionatet më të ndjekura :

Në menyrë që të mos humbni artikujt e ri për parashikimet e ditës ju këshillojmë që të regjistroheni për të marrë artikujt më të fundit në inbox. Në fund të faqes thjesht vendosni e-mailin tuaj.

Mor harroni parashikimet janë orientim për skedinën tuaj të rradhës dhe jo Formula MAGJIKE që do tju bëjë të pasur.

Regjistrohu në një kompani bastesh dhe përfito BONUS FALAS për skedinën e parë!

Artikujt e fundit
February 27, 2021 0 69
Manchester City vs West Ham United Fiton Manchester City, koeficient 1.22 Manchester City i Pep Guardiolës po zhvillon një nga sezonet më të mira në Premier League-ën angleze. Qytetarët kanë ...
February 26, 2021 0 109
Werder Bremen vs Eintracht Frankfurt Fiton Eintracht Frankfurt, koeficient 1.75 Eintracht Frankfurt është në një formë mjaft të mirë në kampionat, teksa po bën 11 ndeshje që prej disfatës së ...
February 25, 2021 0 105
Napoli vs Granada Fiton Napoli, koeficient 1.57 Italianët e Napoli kanë fituar 5 nga 6 ndeshjet e fundit në shtëpi në të gjitha kompeticionet. Përfshirë këtu dhe një fitore domethënëse ...
February 24, 2021 0 116
Atalanta vs Real Madrid Fiton Atalanta, koeficient 2.30 Skuadra e Atalantës ka humbur vetëm 1 nga 20 ndeshjet e fundit në të gjitha kompeticionet. Kjo i bën italianët një kundërshtar ...
February 23, 2021 0 100
Lazio vs Bayern Munich Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 1.50 Skuadra e Lazios ka shënuar gol në secilën prej 27 ndeshjeve të fundit. Italianët gjithsesi do të jenë përballë një ...
February 22, 2021 0 98
Brighton vs Crystal Palace Fiton Brighton, koeficient 1.66 Vizitorët e Crystal Palace kanë një detyrë të vështirë përballë Brighton këtë ndeshje. Sidomos duke marrë parasysh formën e tyre, me 4 ...
February 21, 2021 0 127
Barcelona vs Cadiz Shënohen mbi 2.5 gola, koeficient 1.40 Pavarësisht disfatës së rëndë përballë PSG në Champions League, Barcelona duket ndryshe në La Liga. Katalanasit kanë fituar 7 ndeshjet e ...
February 20, 2021 0 95
Liverpool vs Everton Barazim ose fiton Everton, koeficient 2.62 Everton mbase nuk është favoriti i këtij takimi, por gjithsesi, miqtë do të mundohen të shfrytëzojnë luhatjet që Liverpool ka treguar ...
February 19, 2021 0 149
Wolverhampton vs Leeds Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 1.66 Skuadra e Leeds ka arritur të gjejë rrugën e rrjetës në plot 11 përballje në transfertë këtë sezon të Premier League. ...
February 18, 2021 0 119
Braga vs Roma Shënojnë të dyja skuadrat, koeficient 1.66 Skuadra e Romës është në një formë mjaft të mirë, teksa ka shënuar plot 10 gola në 4 ndeshjet e fundit ...
New bookmakers
MansionBet
MansionBet

100% BONUS deri në 20 EUR mbi depozitën e parë!

Melbet Sports
Melbet Sports

100% BONUS deri në 100 EUR mbi depozitën e parë.

MobileBet Sports
MobileBet Sports

200% BONUS deri në 30 EUR mbi depozitën e parë.

Mr.Play Sports
Mr.Play Sports

100% BONUS deri në 100 EUR, vetëm për lojtarët e rinj.

Place bets with BetWinner and get an opportunity to win a new
Porsche 718 Spyder!!!!

X